Połącz się z nami

„Big Brother”: Nowy uczestnik Big Brothera! Justyna padnie z wrażenia!

Rozrywka

„Big Brother”: Nowy uczestnik Big Brothera! Justyna padnie z wrażenia!

Za kilka dni do domu Wielkiego Brata wejdzie nowy uczestnik! To wielka niespodzianka dla widzów, ale przede wszystkim dla jednej z uczestniczek, Justyny Żak, bowiem nowy domownik to nikt inny jak jej chłopak Paweł Grigoruk!

Paweł Grigoruk jest 34- letnim youtuberem, znanym pod pseudonimem pa_na_to. Wcześniej pracował jako barman, fotograf i menadżer w klubie, gdzie poznał swoją ukochaną Justynę Żak. Tak samo jak ona jest weganinem, a zaskakujące jest to, że kiedyś pracował w rzeźni.

 Jego udział w programie to spore zaskoczenie dla widzów i pozostałych uczestników „Big Brothera” .  Największy szok przeżyje zapewne Justyna, gdy zobaczy, że nowym lokatorem luksusowej posiadłości oblepionej kamerami został jej chłopak!

„Ten czas, kiedy Justyna weszła do domu był prawdziwą sinusoidą emocji. Czy cieszę się, że wchodzę do domu Wielkiego Brata? Tak, bo doświadczę coś, czego nie doświadczyłbym w prawdziwym życiu. Myślę, że jak wejdę do domu to Justyna będzie w takim szoku, że zemdleje albo coś. Myślę, że Justyna zsika się ze śmiechu”- wyznał Paweł.

Youtuber wytłumaczył również sytuację, która wywołała w ostatnim tygodniu sporo emocji. Grigoruk bowiem nie wysłał Justynie życzeń Wielkanocnych, przez co uczestniczka nie była w najlepszej formie psychicznej.

Prawda jest taka, że nagrałem te życzenia, ale nie wysłałem ich wam, bo bałem się, że mogą zaszkodzić Justynie niż zrobić jej przyjemność. Serce mi pękało, to był bardzo trudny moment, ale to wszystko jest już nie ważne, bo lada moment się z nią zobaczę”– wytłumaczył się Paweł.

Nowy uczestnik grę w domu Wielkiego Brata ma zacząć za kilka dni. Jesteśmy bardzo ciekawi jak na jego wejście zareaguje Justyna.

A wy, jak myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry