Połącz się z nami

„Big Brother”: POWRÓT byłego uczestnika i WALKA z Olehem! Poznaj kolejnych NOMINOWANYCH!

Rozrywka

„Big Brother”: POWRÓT byłego uczestnika i WALKA z Olehem! Poznaj kolejnych NOMINOWANYCH!

W nowym sezonie reality- show wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Dopiero, co program opuścili Justyna Żak i jej chłopak Paweł Grigoruk, a teraz do programu wszedł były uczestnik „Big Brothera”! O kim mowa i jaka była reakcja pozostałych uczestników?

Po odejściu z programu pary wegan, Wielki Brat zadecydował, że w tym tygodniu nikt nie opuści domu Wielkiego Brata, więc Kasia Olek i Magda Zając mogły poczuć się bezpiecznie. Jednak to nie jedyna niespodzianka dla mieszkańców jaką przygotowała produkcja.

W niedzielę do programu wrócił były uczestnik, który decyzją widzów pożegnał się z domem Wielkiego Brata dwa tygodnie temu. Zgodnie z regulaminem programu, po dobrowolnym opuszczeniu „Big Brothera” przez uczestnika, na jego miejsce wchodzi osoba, która jako ostatnia odpadła z programu. W zeszłym tygodniu z domem Wielkiego Brata pożegnała się Angelika, która nie zgodziła się na powtórne wejście do domu. Łukasz Darłak był kolejną osobą, która odeszła z programu, więc to jemu przypadła przyjemność ponownego zamieszkania w domu Wielkiego Brata.

„Wracam tam z wielką sympatią, z wielką ulgą. Okazało się, że ten hejt na zewnątrz nie jest taki wielki jak oni myślą. Wchodzę z ulgą, wchodzę na luzie, wchodzę z pozytywnym nastawieniem. Uodporniłem się na niemiłe komentarze osób, które tam się pojawiły” wyznał Łukasz zaraz przed wejściem.

Przed wejściem Łukasza do programu, jak co tydzień, odbyły się nominacje. W tym tygodniu typowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata jest aż 5 uczestników. Najwięcej głosów zdobyła Kasia Olek (6 głosów). Pozostali nominowani to: Magda Zając, Magda Wójcik, Radosław Palacz oraz Bartłomiej Boruc, którzy otrzymali po 2 głosy.  

Po nominacjach na mieszkańców czekała niespodzianka. Do programu wrócił Łukasz, co bardzo mocno zaskoczyło mieszkańców . Byli też tacy, którzy bardzo cieszyli się w powrotu Darłaka. Łukasz wszedł na miejsce Pawła, więc będzie kontynuowała jego zadanie. Zmierzy się z Olehem w walce bokserskiej, do której przygotowywał go będzie Igor. Co ciekawe, być może będzie to walka o serce Madzi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry