Big Brother: Upojny wieczór Karoliny i Maćka w hotelu! “Jest romans” komentuje Borowicz!

8 kwietnia 2019
Przez: : M.S.

Czyżby najmniej lubiana para z Big Brothera miała romans? Karolina i Maciek wylądowali razem w hotelu, czym oczywiście pochwalili się na Instagramie! Czyżby to prowokacja i  chęć wywołania skandalu?!

W poniedziałek Wielki Brat wyrzucił z domu Maćka Borowicza, który przez swoją agresję wobec Łukasza Darłaka, szybko zakończył grę. Butny Poznaniak bez skrupułów groził swojemu współlokatorowi, a jedyną osobą, która popierała go w tych działaniach była Karolina. Gdy Maciej opuszczał Big Brothera dziewczyna jako jedyna nie kryła niezadowolenia. Pozostali mieszkańcy odetchnęli z ulgą, że już nie muszą dzielić domu z  agresywnym uczestnikiem .

Podobnie było w przypadku niedzielnego odejścia Karoliny. Gdy ogłoszono wyniki decyzji widzów, nikt po niej nie rozpaczał.  Jako pierwszy przywitał 21-latkę Maciek. Kobieta od razu rzuciła się w ramiona swojemu przyjacielowi. Później wybrali się razem do hotelu, jednak nie sami! Cały czas towarzyszyła im dziewczyna Maćka!  We trójkę spędzili uroczy wieczór,  popijając whisky.

Maciek wrzucił na swoim profilu instastory, w którym urywa wszelkie spekulacje na temat domniemanego romansu z Karoliną. Pokazał hotelowy pokój, a w nim siedzące przy stole- programową siostrę i swoją dziewczynę:  

„Dojechaliśmy do hotelu, to może będzie jakiś skandal, ale jednak skandalu nie będzie, bo mamy swoją programową siostrę i moją dziewczynę, także ucinamy wszelkie spekulacje dotyczące naszych romansów, nie romansów. Chociaż patrząc na to łóżko można sobie wiele pomyśleć. Nie ma żadnych romansów, nic takiego, jeśli więc czytacie takie bzdury w internecie to naprawdę to są bzdury.”

Jednak po jakimś czasie, chcąc być dowcipnym, wrzucił kolejną relację, , gdzie Karolina i jego dziewczynę  całują go w czoło, a on komentuje wyraźnie upojony whisky:

„A tera uwaga wszystkie brukowce, wszystkie media. Jest romans. Same romanse po tych wszystkich programach ku**a!”

Nie wiem jak u Was, ale do nas jego poczucie humoru nie przemawia. Jednak czujemy, że mężczyzna zrobi wszystko, by zaistnieć w polskim show- biznesie!  

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej