Połącz się z nami

Bilguun Ariunbaatar: [kim jest?, wiek, kariera, żona, dziecko, Instagram]

Opisy gwiazd

Bilguun Ariunbaatar: [kim jest?, wiek, kariera, żona, dziecko, Instagram]

Bilguun Ariunbaatar to bez dwóch zdań jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim show biznesie. Szczególną uwagę przykuwa jego wyróżniający się wygląd. Jednakże, od jakiegoś czasu słyszymy o nim dużo mniej niż wcześniej. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze, ale także życiu prywatnym, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Bilguun Ariunbaatar: wiek

Wiele osób zastanawia się jakim korzeniom zawdzięcza swój wygląd zabawny celebryta. Otóż, okazuje się, że Bilguun urodził się w Ułan Bator, a więc stolicy Mongolii. W sieci możemy dotrzeć również do informacji, że na świat przyszedł 31 stycznie 1986 roku, w związku z czym ma 34 lata. Dla niektórych dużym zaskoczeniem może być fakt, że przez pewien czas studiował medycynę. Głównie dlatego, że jego rodzice są wykształceni pod tym kontem. Ostatecznie ukończył kierunek reklama i marketing.

Bilguun Ariunbaatar: kariera

Okazuje się, że swoją przygodę z polską telewizją zaczął od współpracy z Szymonem Majewskim, podczas jego programu ,,Szymon Majewski Show’’. Mimo, iż tam przyjmował kreację obcokrajowca mówiącego łamaną polszczyzną, tak naprawdę językiem polskim posługuje się bezbłędnie. Oprócz tego, był prowadzącym programów ,,Spanie z gwiazdami’’ oraz ,,Puk, puk, to my!’’. Wziął udział w ,,Tańcu z gwiazdami’’, ,,Twoja twarz brzmi znajomo’’ oraz ,,Celebrity Splash!’’.

Bilguun Ariunbaatar: żona

W związku z tym, że pochodzi z Mongolii, wcielając się w swoją postać artystyczną, wielokrotnie podkreślał, co jest niezgodne z prawda, że zostawił tam najbliższą rodzinę oraz stada zwierząt. Jednakże, w Polsce poznał Izabelę Liebert, z którą przez długi czas pozostawał w związku. W 2016 roku, na świat przyszła ich córka Antonina. W mediach społecznościowych prezentera możemy nawet znaleźć jej fotografie.

Bilguun Ariunbaatar: Instagram

Ariunbaatar prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @bilguunio. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 34 tysiące użytkowników tego serwisu.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry