Połącz się z nami

Bill Gates rozwodzi się po 27 latach! Zaskakujące wieści odnośnie podziału majątku miliardera…

Melinda i Bill Gates rozwodzą się po 27 latach!

News

Bill Gates rozwodzi się po 27 latach! Zaskakujące wieści odnośnie podziału majątku miliardera…

Bill Gates na swoim profilu w mediach społecznościowych ogłosił, że po 27 latach rozwodzi się z Melindą Gates. Para miliarderów przez wszystkie lata swojego małżeństwa zgromadziła ogromny majątek wart setki miliardów dolarów. W mediach pojawia się coraz więcej informacji odnośnie podziału majątku pomiędzy Gatesami.

Bill Gates i Melinda Gates

Para poznała się w 1987 roku na Manhattanie, gdzie wówczas odbywała się konferencja prasowa firmy Microsoft. Jak się okazuje, Melinda pracowała w firmie swojego przyszłego męża i po siedmiu latach znajomości zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu.

Melinda i Bill doczekali się trójki pociech-Jennifer (1996 rok), Rory (1999 rok) oraz Phoebe (2002 rok).
Nic nie zapowiadało takiego zakończenia ich małżeństwa. W niedzielę wieczorem w sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym miliarder ogłosił, koniec swojego małżeństwa. Ma również jedną prośbę. A co w takim razie z ogromnym majątkiem, którego przez te wszystkie lata dorobili się małżonkowie? Dodajmy, że aktualnie Gates jest czwartym najbogatszym człowiekiem na świecie, a jego majątek szacowany jest na 146 miliardów dolarów!

Bill Gates poinformował o rozwodzie

Na profilu w mediach społecznościowych Bill Gates opublikował oświadczenie, w którym czytamy:

„Po wielu przemyśleniach i ciężkiej pracy nad naszym związkiem podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa. W ciągu ostatnich 27 lat wychowaliśmy troje niesamowitych dzieci i stworzyliśmy fundację, która działa na całym świecie na rzecz zapewniania ludziom dostępu do zdrowego i produktywnego życia. Nadal wierzymy w tę misję i będziemy wciąż razem pracować w fundacji, ale nie wierzymy już, że możemy nadal rozwijać się wspólnie jako para w kolejnych etapach naszego życia”

Miliarder poprosił o przestrzeń i prywatność, aby móc poradzić sobie z tą nową dla jego całej rodziny sytuacją. Co więcej, media za oceanem postanowiły bliżej przyjrzeć się związkowi Melindy i Billa. Jak donoszą, małżonkowie przed zawarciem związku małżeńskiego nie podpisali intercyzy, co oznacza, że mają do podziału ogromny majątek! Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że doszli do porozumienia w tej kwestii i podpisali już tzw. kontrakt rozwodowy. Melinda Gates poprosiła również, aby sprawa rozwodowa odbyła się w 2022 roku, zapewne aby przeczekać medialny szum.

Zaskoczeni?

Źródło: Instagram Bill Gates

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry