Bitwa na pośladki na gali Fist Universe! Mówi o tym cały świat!

24 czerwca 2022
Przez: : KS

Bitwa na pośladki, która odbyła się podczas gali Fist Universe odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Nietypowa konkurencja zainteresowała fanów freak fightów z całego świata! O co chodzi w pojedynku na uderzenia w poślaki?

Fist Universe

Gale freak fightowe ostatnimi czasy są niemal tak popularne, jak klasyczne dyscypliny sportu. Dużym zainteresowaniem takie wydarzenia cieszą się również w Polsce. Do tej pory powstało już kilka federacji, które prześcigają się w pomysłach na coraz to nowe konkurencje.

Do tej pory ludzie znani z show biznesu, branży muzycznej oraz internetowej mieli okazję spotkać się w oktagonie chociażby w Fame MMA czy High League. Pierwsza gala Fist Universe odbyła się 17 czerwca 2022 roku w Warszawie. Jak się okazuje, organizatorzy zaskoczyli wszystkich i zorganizowali pojedynek kobiet na… klapsy w pupę.

Tego wieczoru, inauguracyjna bitwa na pośladki odbyła się tuż obok klasycznych już freak fightów.

Dagmara Szewczyk
Dagmara Szewczyk pokonała Julię Madaj

Zobacz także: Friz postawił warunki, na jakich może zawalczyć na Fame MMA!

Bitwa na pośladki – na czym polega?

Federacja Pawła ,,Trybsona’’ Trybały wyszła naprzeciw oczekiwaniom widzów i stworzyła niespotykany jak do tej pory format pojedynku. Mianowicie, bitwa na pośladki, w której zmierzyły się ze sobą kobiety wzbudziła zainteresowanie także zagranicą.

Slap ass – uderzanie się w pośladki nawzajem kobiet, okazało się strzałem w dziesiątkę. W całym pojedynku chodzi o to, aby uderzenie przeciwniczki w pośladki wydało jak najgłośniejszy dźwięk. Jest on mierzony przy pomocy decybelomierza.

Podczas gali Fist Universe zmierzyły się ze sobą doskonale znane wszystkim miłośnikom sportów walki ring girls: Dagmara Szewczyk i Julia Madaj oraz siostry Hanna i Magdalena Balwierczak.

Co myślicie o konkurencji slap ass? Chcielibyście zobaczyć więcej takich pojedynków? Kogo widzicie w roli zawodniczek?

źródło: Instagram Fist Universe

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej