Z kim spotyka się Blanka Lipińska? Kiedy ujawni swojego partnera? Odpowiedziała dosadnie!

9 marca 2022
Przez: : M.S.

Blanka Lipińska od jakiegoś czasu przebywa w Tajlandii. Podczas zabawy w Q&A ze swoimi obserwatorami odpowiedziała na pytanie internautki odnośnie partnera. Zobaczcie, co odpowiedziała!

Co wiemy o Blance Lipińskiej?

Blanka Lipińska w polskim show- biznesie zaistniała kilka lat temu po tym, jak jej powieść 365 dni stała się bestsellerem wśród książek. Niedługo potem dzieło Lipińskiej doczekało się ekranizacji, a niebawem na dużym ekranie pojawią się kolejne dwie ekranizacji pozostałych dwóch części trylogii. Obecnie pisarka pracuje nad kolejnym dziełem i jak zapowiedziała będzie to powieść o pisarce i gitarzyście.

Warto wspomnieć, że Lipińska dwa lata temu spotykała się z Baronem, gitarzystą z zespołu Afromental. Ich związek od samego początku był bardzo medialny. Para nie kryła się ze swoimi uczuciami i chętnie publikowała wspólne zdjęcia. Pisarka urządziła nawet swojemu ukochanemu pokój swoim mieszkaniu. Niestety jednak ten związek nie przetrwał, a Blance ciężko było się pogodzić z rozstaniem.

Aktualnie pisarka niewiele zdradza na temat swojego życia prywatnego. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali Blankę z pewnym przystojnym mężczyzną, jednak gwiazda nie odniosła się do tej sytuacji. Mimo iż Lipińska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie i szczegółowo relacjonuje swoje życie w social mediach, na próżno szukać u niej na profilu informacji o rzekomym partnerze.

Blanka Lipińska ma nowego partnera?

Aktualnie Lipińska wybrała się do Tajlandii, a w wolnych chwilach odpowiada na pytania swoich obserwatorów. Jedna z internautek wprost zapytała swojej ulubienicy:

“Czy spotykasz się aktualnie z jakimś mężczyzną?”

Pisarka nie odpowiedziała na to pytanie wprost, jednak zarzekła się, że nawet jeśli ma partnera, to nigdy w życiu nie pokaże go na swoim Instagramie:

“Nawet jeśli, to nigdy w życiu nie zobaczycie go tu :)”– napisała na swoim InstaStory.

Dodała także, że uczy się na błędach, o jest nawiązaniem do tego, że podczas związku z Baronem, pisarka zamieszczała sporo wspólnych zdjęć z ukochanym.

InstaStory Lipińskiej
Blanka Lipińska o partnerze

Aktualnie Baron jest w związku z Sandrą Kubicką i nie kryje się z uczuciami do swojej partnerki. Oboje bardzo chętnie publikują wspólne zdjęcia.

Zobacz także: Lipińska ważyła 35 kg więcej! Zobaczcie, jak wyglądała!

Myślicie, że Blanka ma nowego partnera?

Źródło: Instagram Blanki Lipińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej