Połącz się z nami

Blanka Lipińska na Malediwach – z kim pisarka wybrała się w rajską podróż?

Blanka Lipińska na Malediwach

Z życia gwiazd

Blanka Lipińska na Malediwach – z kim pisarka wybrała się w rajską podróż?

Blanka Lipińska wybrała się na rajskie wakacje na Malediwy. Wścibskich internautów niezwykle ciekawiło, z kim wypoczywa pisarka. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać!

Blanka Lipińska to światowej sławy pisarka i znana influencerka. Międzynarodową karierę zawdzięcza wydaniu trylogii erotycznej, w której skład wchodzą książki: „365 dni”, „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”. Co więcej, na podstawie „365 dni” powstał także film, który zapewnił Blance dodatkowy rozgłos. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju, a jej aktywność w sieci śledzi prawie 700 tys. osób.

Blanka Lipińska na Malediwach – z kim pisarka wybrała się w rajską podróż?

Media od kilku dni nieprzerwanie huczą o luksusowej podróży Blanki. Pisarka wybrała się bowiem na słoneczne Malediwy, skąd raczy swoich obserwatorów pięknymi widokami. Pokazała także swój apartament, który naprawdę robi wrażenie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie klikając TUTAJ. Blania dzieli się ze swoimi obserwatorami sporą częścią swojego życia. Nie mniej jednak okazuje się, że dla niektórych to wciąż za mało i chcieliby wiedzieć absolutnie wszystko. Pisarka opublikowała na swojej relacji screen wiadomości od internautki, która dopytuje, z kim Blanka wybrała się w podróż. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

„A co Cię to obchodzi? Co za różnica z kim tu jestem? Chyba obserwujesz mój Instagram dla mnie, a nie dla sensacji? A jeśli się mylę, to jest taki magiczny guzik „przestań obserwować” POLECAM
Kochani, pokazuję Wam tyle swojego życia ile ja chce, a nie tyle ile oczekujecie. Uszanujcie to”
– odpowiedziała Blanka.

Pisarka rzeczywiście sporą częścią życia dzieli się z fanami, dlatego oburzenie Blanki zdaje się być całkowicie zrozumiałe. Warto dodać, że pisarka od samego początku ukrywała z kim wybiera się w podróż. Na jej relacjach nie było nikogo innego, a co więcej, na lotnisku pokazany był tylko jeden bagaż.

A co Wy myślicie o tej sprawie?

źródło: instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry