Blanka Lipińska paraduje topless przy dzieciach. „Nie wstydzi się Pani?”. Jest komentarz

23 września 2021
Przez: : W.M.

Autorka najgłośniejszych książek ostatnich lat nie przestaje zaskakiwać. Niedawno Blanka pokazała, jak spędza czas w towarzystwie przyjaciół. Na plaży, na której ubrana była jedynie w kuse stringi, przebywała także z dziećmi. Nie wszystkim spodobało się wyzwolone zachowanie Lipińskiej. Jak się wytłumaczyła?

Krytyka Lipińskiej

Blanka Lipińska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w polskim show-biznesie. 36-latka zawsze mówi to, co myśli i nie przejmuje się opinią innych. Tak też było w przypadku pierwszego filmu Lipińskiej, który stworzony został na podstawie bestselleru pisarki. Mimo iż krytycy zarzucali twórcom, że film ma wiele mankamentów, a co więcej, ekranizacja 365 dni doczekała się nawet kilku nominacji do Złotych Malin, ostatecznie film osiągnął gigantyczny sukces i przyciągnął do kin wielu fanów.

Niedawno zakończyły się prace nad kolejnymi częściami ekranizacji książek, w której zobaczymy, jak pokazane zostaną losy Laury i Massimo.

Zobacz także: Blanka Lipińska planuje kolejny film.

Lipińska topless

Wielu fanów, którzy śledzą życie Blanki Lipińskiej na Instagramie, doskonale wie, że pisarka uwielbia podróże i chętnie spędza czas w egzotycznych miejscach na świecie.

Tym razem autorka 365 dni wybrała się do luksusowego kurortu na Malediwach, skąd codziennie pokazuje obserwatorom, jak spędza czas na wakacjach.

Sporo kontrowersji wywołało między innymi zdjęcie, jak Lipińska bez stanika bawi się z dziećmi swojej koleżanki. Jedna z internautek wprost zapytała, czy nie jest jej wstyd. Krótką konwersacją podzieliła się na swoim Story sama Blanka.

Nie wstydzi się Pani paradować tak z gołym biustem przy dzieciach?”

Lipińska bez stanika
Lipińska na plaży bez stanika

Jak można było się spodziewać, fanka doczekała się riposty ze strony Lipińskiej.

Trochę się wstydzę ale one to lubią przynajmiej tak twierdzi ich mama”

Pozatym oni przy mnie tez nie zakładają staników” – dodała

Lipińska bez stanika
Lipińska odpowiada internautce
Blanka Lipińska o byciu topless
Lipińska odpowiada internautce

Co sądzicie o ripoście Blanki. Udana?

źródło: Instagram Lipińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej