Blanka Lipińska podsumowała rok. Baron może nie zasnąć z wrażenia…

1 stycznia 2021
Przez: : J.J

Choć dla wielu z nas ubiegły, 2020 rok był niezbyt udany Blanka Lipińska w swoim podsumowaniu przyznała, że dla niej był wyjątkowy zarówno pod względem kariery, jak i prywatnym. Znalazło się tam również miejsce, by wspomnieć o swoim ex-partnerze Baronie. Zobaczcie, co przyznała. Blanka Lipińska podsumowała rok. Nie zapomniała wspomnieć o Baronie…

Blanka Lipińska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych pisarek ostatnich lat. Swoją trylogią erotyczną zyskała popularność i rozgłos, a również stabilne miejsce w świecie show-biznesu. Pisarka jeszcze bardziej przykuła uwagę i wzrok mediów w momencie, gdy związała się z Aleksandrem Milwiw-Baronem. Na początku mało kto podejrzewał to, że doniesienia o ich rzekomym romansie są prawdą. Kiedy jednak związek tych dwójki potwierdził się, szybko stali się jedną z najgłośniejszych par w polskim show-biznesie.

https://www.instagram.com/p/CC8sLovF41_/

Blanka z racji końca roku 2020 postanowiła opublikować na swoim Instagramie podsumowanie. Choć jak wiadomo, ze względu na panującą pandemię i wiele następstw z nią związanych dla większości ludzi rok ten był niezbyt udany, pisarka ma zupełnie inne odczucia, co przyznała na początku wpisu:

„To będzie bardzo niepoprawne co napisze, ale rok 2020 był dla mnie pięknym, wspaniałym i bardzo łaskawym czasem 🙏🏼”

Lipińska dodała, że jej kariera nabrała niesamowitego tempa, również w skali międzynarodowej:

„Odpoczęłam jak nigdy 🙏🏼
Mój film odniósł międzynarodowy sukcesu🙏🏼
Moje książki zostały przetłumaczone na dziesiątki języków i wydane na całym Świecie 🙏🏼”

Blanka Lipińska podsumowała rok. Baron może nie zasnąć z wrażenia…

Następnie postanowiła wspomnieć swojego byłego partnera. Jak wiadomo, Blanka i Baron pomimo tego, że zakończyli swój związek mają ze sobą bardzo dobry kontakt, o czym niejednokrotnie Was informowaliśmy. Co ciekawsze, Lipińska zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie, które może dać do myślenia, że miłosna relacja muzyka i pisarki ma jeszcze szansę na nowo się odrodzić:

„Poznałam i pokochałam mężczyznę, który zmienił mnie i moje życie na zawsze 🙏🏼 ”

https://www.instagram.com/p/B-4z_GfF-BO/

Blanka Lipińska podsumowała rok.

Następnie zakończyła wpis przyznając, że dotychczasowy rok powinien dać nam wszystkim dużo do myślenia i złożyła życzenia na nowy, 2021 rok:

„Podjęłam decyzje i zrealizowałam postanowienia, z którymi zwlekałam latami🙏🏼
Rok 2020 podobno był rokiem karmy.
To był dziwny rok, szybki, zaskakujący i inny niż każdy z tych, które już przeżyłam. To był rok, który zmienił cały Świat…ale zamiast go nienawidzieć, zastanówmy się, czy aby lekcja, którą ze sobą niesie, nie była nam potrzebna.

W Nowym Roku życzę Wam byście nie czuli strachu ! Byście z ufnością i pewnością szli po swoje, niezależnie czym to będzie. Życzę Wam spokoju, miłości i akceptacji. A tym, którzy jeszcze się zastanawiają życzę by zaczęli ŻYĆ !
Happy New Year 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ ✨💥✨”

Naszą uwagę szczególnie zwrócił fragment na temat jej byłej miłości. A Waszą? Myślicie, że Blanka i Baron mają jeszcze szansę i na nowo się zejdą?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej