Połącz się z nami

Blanka Lipińska rozpoczęła przygotowania do drugiej części filmu! „musiałam mieć naprawdę srogie braki jak to pisałam.”

Rozrywka

Blanka Lipińska rozpoczęła przygotowania do drugiej części filmu! „musiałam mieć naprawdę srogie braki jak to pisałam.”

Blanka Lipińska nie zamierza długo czekać i szykuje się już do ekranizacji jej następnej części powieści. Autorka w jednym z wywiadów wyznała jakiego kandydata szuka do roli kolejnego bohatera oraz jakie sceny będą dominowały w kolejnej części! Blanka Lipińska rozpoczęła przygotowania do drugiej części filmu!

Blanka Lipińska miała ostatnio gorący okres w swoim życiu. Na ekrany kin polskich weszła ekranizacja jej powieści 365 dni. Fani talentu pisarskiego Blanki z niecierpliwością czekali na ten dzień. Sale kinowe pękały w szwach, a ludzie chętnie oceniali erotyczny film Lipińskiej. Wydawać by się mogło, że Blanka będzie chciała odetchnąć od presji otoczenia i na chwile odsunąć się w cień. Nic bardziej mylnego! Pisarka jak przyznała w wywiadzie dla „Jastrząbpost” szykuje się już do ekranizacji kolejnej części powieści!

Blanka Lipińska rozpoczęła przygotowania do drugiej części filmu! „musiałam mieć naprawdę srogie braki jak to pisałam.”

Autorka stwierdziła że nie wyobraża sobie kontynuacji bez głównych bohaterów. Dodała również, że w kolejnej części zobaczymy kolejnego bohatera – Nacho. Blanka rozpoczęła już pierwsze poszukiwania idealnego kandydata:

„Oni muszą być. Miki i Ama muszą być. Natomiast pamiętajmy, że w drugiej części pojawi się drugi główny bohater, tak więc nam dojdzie jeszcze jedno ciacho. Nacho, czyli drugi główny bohater jest Hiszpanem z urodzenia, ale z pochodzenia w połowie Skandynawem. Tak więc rozpoczęliśmy już jakiś czas temu poszukiwania mojego kolejnego idealnego bohatera. Będę miała ich dwóch.”

Jak się okazuje, w drugiej części nie zabraknie jeszcze więcej erotycznych scen. Blanka przyznała, że w w drugiej części powieści co trzecią stronę jest seks, zatem film musi sprostować wymaganiom. Żartobliwie dodała również, że musiała wówczas mieć ogromne braki:

„Jeżeli by brać pod uwagę książkę to by musiała być bardziej erotyczna. W mojej drugiej książce jest tyle seksu, co trzecią stronę jest seks, musiałam mieć naprawdę srogie braki jak to pisałam.”

Czekacie z niecierpliwością na drugą część filmu Blanki Lipińskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry