Połącz się z nami

Blanka Lipińska rozstała się z partnerem! Jest oświadczenie pisarki!

News

Blanka Lipińska rozstała się z partnerem! Jest oświadczenie pisarki!

Blanka Lipińska rozstała się ze swoim partnerem Maciejem. O wszystkim poinformowała swoich fanów na Instastories. Jaka jest przyczyna rozpadu związku?

Jeszcze niespełna 1,5 miesiąca temu, Lipińska poinformowała na swoim koncie na Instagramie, że wyszła za mąż za swojego partnera Macieja, o czym pisaliśmy TUTAJ. Pisarka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wraz z ukochanym w białej sukni ślubnej, podpisując je:

„[…] …wyszłam za mąż-zaraz wracam To tyle co chce Wam pokazać Brawo my. Udało się utrzymać w tajemnicy […]”

Jednak po dwóch dniach od tego zdarzenia, pisarka przyznała, że był to tylko żart i wcale nie jest żoną Maćka, o czym pisaliśmy TUTAJ. Przyznała, że zdjęcie zrobione było na potrzeby promocji filmu „365” realizowanego na podstawie książki pisarki. Wyznała, że pewnie nigdy nie wyjdzie za mąż, bo nikt z ni a nie wytrzyma więcej niż dwa lata. Na swoim Instastories dodała również:

„P.S. Fajnie było być żoną… nawet przez jedynie dwa dni”

Od jakiegoś czasu w mediach krążyły plotki, że scenariusz jaki przewidziała sobie Blanka się spełnił. Spekulowano, że Lipińska rozstała się ze swoim partnerem Maciejem.

Blanka Lipińska rozstała się z partnerem!

Prawdopodobnie pisarka przewidziała co najgorsze, gdyż właśnie potwierdziła, że rozstała się ze swoim partnerem. Lipińska na swoim Instastories zamieściła nagranie, na którym wraz z Maćkiem informują swoich fanów o rozstaniu:

„Nagrywamy specjalnie dla Was tę „storkę”, choć uważamy, że nie jest to nasza sprawa. Aczkolwiek przez to, że jesteśmy przez was naciskani. Otóż to będzie to wyznanie tego tygodnia… Rozstaliśmy się! Jak widzicie, nie oznacza to, żeby coś między nami się zmieniło. Nadal się kochamy, ale uznaliśmy, że jesteśmy bardziej kumplami. (…) Trochę nie mieliśmy czasu. Ja potrzebuję rozmowy, a Maciej nie potrzebuje rozmowy. Na tym polegał problem”– oświadczyła Lipińska.

Najwyraźniej jednak para utrzymuje przyjacielskie stosunki, gdyż zaraz po nagraniu byli partnerzy wybrali się wspólnie do kina i na kolację. Chyba, że to kolejna podpucha pisarki i za kilka dni okaże się, że były to kolejne żarty?

Jak myślicie, para rzeczywiście się rozstała, czy to kolejna prowokacja?

1 komentarz

1 komentarz

  1. Mela

    18 października 2019 w 23:14

    W dupie sie przewrocilo,pewnie wlocha by chciala ?. Zanim zaczely sie zdjecia do filmu to kochala Macka,raptem teraz koniec. Pfff pewnie jej pomysls o rozstaniu,bo on wydaje sie byc nadal zakochany.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry