Blanka Lipińska z mamą na okładce Gali – pojawił się także szczery wywiad!

14 marca 2020
Przez: : MC

Blanka Lipińska z mamą pojawiła się na okładce magazynu Gala! O Blance jest głośno bezustannie od kilku tygodni z powodu ekranizacji jej książki. Trzeba przyznać, że pisarka świetnie odnajduje się w show biznesie.

Kim jest Blanka?

Blanka Lipińska urodziła się 22 lipca 1985 roku w Puławach. Jest polską pisarką i celebrytką. O Blance ponownie zrobiło się głośno z powodu filmu 365 dni opartego na jej książkach. Potocznie nazywana jest również współczesną Michaliną Wisłocką, ponieważ w swoich książkach otwarcie pisze o tematyce związanej z seksem. Napisała trzy książki: 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni, które podbiły serca Polek. Razem ze swoją mamą pojawiła się na okładce magazynu Gala, w którym znalazł się wywiad z obiema kobietami.

Blanka Lipińska z mamą na okładce Gali

Od poniedziałku w sprzedaży pojawi się najnowszy numer Gali, w którym znajdziecie szczery wywiad z Blanką Lipińską oraz jej mamą. Pisarka zdradza, że nie zawsze miała dobry kontakt z mamą:

Przez ostatnie trzy, cztery lata życie na­uczyło mnie pokory. Wcześniej jednak „na złość babci odmrażałam sobie uszy”. Byłam okropna. Fatalnie odzywałam do rodziców. Chętnie cofnęłabym się w czasie i sprzedała sobie siarczystego liścia. Pamiętam, jak się brzydko do ma­my odezwałam i dostałam za to w twarz. Ile mogłam mieć wtedy lat? Piętnaście?

Natomiast o Małgorzacie Lipińskiej – mamie Blanki, zrobiło się głośno zaraz po premierze filmu 365 dni, która pozowała na ściance ze swoją córką. Wiele osób zachwyciło się urodą kobiety. Kobieta zdradziła, że w ich domu rodzinnym nigdy nie było tematów tabu.

Niektóre matki tego nie rozu­mieją, ale przychodzi moment, kiedy trze­ba przestać wychowywać dziecko i zacząć być dla niego partnerem. Myślę, że Blanka miała wtedy 17 lat. Koleżanki mówiły mi, że to za wcześnie. Ja uważałam, że nie. Ro­biłam wszystko, żeby dzieci jak najszybciej się usamodzielniły i wyszły z domu. (…) W domu nie było tematów tabu. Ale nie było tak, że siadałam z mężem i z dziećmi i rozma­wialiśmy, co się u nas w sypialni dzieje. Nigdy jednak się nie kryliśmy, jeśli chodzi o nagość. Kiedy dzieci były małe, nie cho­wałam się, żeby zmienić bieliznę. Jeśli dzieci o coś pytały, to nie próbowaliśmy czarować rzeczywistości. Książki były w domu. „Sztuka kochania” Michaliny Wisłockiej stała na półce i był czas, że Blanka i Kuba po nią sięgali. Tematów tabu do dzisiejszego dnia u nas nie ma.

Cały wywiad będzie można przeczytać już w poniedziałek w najnowszym magazynie Gali. Ponadto, Blanka na dniach opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze swoją mamą, które podpisała:

“Siła jest kobietą 💪🏼
Niezależność jest kobietą 💪🏼
Empatia jest kobietą 🖤
Celebruj ten dzień KOBIETO !
I pamiętaj, że silna, niezależna i empatyczna możesz WIĘCEJ !!!!”

źródło: Instagram Blanka_lipinska, Gala

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz