Połącz się z nami

Blanka Lipińska znowu zakochana? Spędziła romantycznego sylwestra!

Blanka Lipińska znowu zakochana

Z życia gwiazd

Blanka Lipińska znowu zakochana? Spędziła romantycznego sylwestra!

Blanka Lipińska znowu zakochana? Po jej ostatniej relacji, która pojawiła się na jej profilu w mediach społecznościowych można wywnioskować, że życie uczuciowe pisarki znowu wróciło na właściwe tory. Czyżby była to zasługa Barona? Zobaczcie!

Można śmiało powiedzieć, że związek Blanki Lipińskiej i Aleksandra Milwiw-Barona był jednym z najgłośniejszych związków w 2020 roku. Kiedy na jaw wyszło, że ta dwójka ma się ku sobie nie brakowało w sieci ich wspólnych zdjęć i nagrań. Spędzali ze sobą niemal każdą wolną chwilę. Nie da się ukryć, że informacja o ich rozstaniu odbiła się szerokim echem w mediach.

Związek tej dwójki zakończył się w październiku. Niemniej jednak od tamtej pory pojawiło się wiele domysłów na temat tego, że wciąż się spotykają. Pisarka nie raz podkreślała, że rozstali się w zgodzie, jak i nie raz stawała murem za swoim byłym ukochanym.

Zobaczcie: Minge zmiażdżyła Barona mocnym wpisem! Odpowiedź Lipińskiej może Was zaskoczyć!

Byli kochankowie byli niejednokrotnie widywani razem. Teraz ostatnie słowa Blanki Lipińskiej mogą nawet wskazywać na to, że spędzili razem Nowy Rok. Zobaczcie, co powiedziała!

Blanka Lipińska znowu zakochana?

Lipińska niemal codziennie raczy swoich obserwatorów nagraniami na swoim InstaStories. Tym razem po kilkudniowej nieobecności postanowiła przywitać się ze swoimi fanami. W sieci pojawiły się doniesienia, że pisarka i muzyk spędzili Sylwestra razem, o czym mogą świadczyć widoki, którymi chwalili się na swoich profilach. Jak zaznaczyła Lipińska, to były piękne dni, pełne spokoju i miłości.

„To były piękne dni, naprawdę-pełne spokoju, miłości. Wiem, tęskniliście, wylewaliście łzy, ale już jestem. Moja przygoda […] dobiega końca, tak jak wszystko, co dobre, szybko się kończy, tak i śnieg, i góry się kończą”

Blanka Lipińska znowu zakochana
Blanka Lipińska znowu zakochana?

Na profilu Blanki pojawił się również nowy post. Jak zaznaczyła, ten rok zaczął się dla niej niesamowicie i ma nadzieję, że taki już pozostanie:

„Witaj 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ 🎉🎊🎇 Wierze, że będziesz dla mnie jeszcze lepszy i bardziej łaskawy niż Twój poprzednik ✨🙏🏼✨ A patrząc na to jak się zaczynasz, jestem tego pewna ❤️🔗🥂🔥🎶🪐✨📽”

Baron również opublikował na swoim profilu post, w którym zaznaczył, że spędził noc sylwestrową nie tylko w trzeźwości, ale wśród bliskich mu ludzi i muzyki na żywo:

„💫 HAPPY COSMOS AND HAPPY NO FEAR 💫
Z wdzięcznością i w trzeźwości pożegnałem 2020 otoczony magicznymi ludźmi i muzyką na żywo 🤍 Jestem gotowy na wszelkie błogosławieństwa i przygody, które niesie 2021. Wam życzę szczęścia, miłości, akceptacji i spokoju. Bless you all!
✨🙏🏼✨🙏🏼✨🙏🏼✨🙏🏼✨🙏🏼✨”

Myślicie, że Blanka i Baron faktycznie spędzili Nowy Rok w swoim towarzystwie? Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć im w Nowym Roku wszystkiego co najlepsze!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry