Blanka Lipińska nie obchodzi walentynek! Winny jest temu Baron?!

14 lutego 2021
Przez: : J.J

Blanka Lipińska odpowiadając na jedno pytanie zadane przez internautów na swoim Instagramie, zdradziła, że nie obchodzi walentynek. Czy spowodowane jest to rozstaniem z Baronem? Przekonajcie się!

Kim jest Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych pisarek w naszym kraju. Popularność i rozgłos przyniosła jej trylogia książek pt.: „365 dni”, „Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”. W zeszłym roku na ekrany kin wyszła ekranizacja jej pierwszej części powieści. Do kin ruszyło wielu widzów. W ciągu trzech tygodni od premiery produkcja została obejrzana przez ponad 1,5 miliona osób, a to przełożyło się na jeszcze większą popularność autorki.

Blanka prowadzi bardzo aktywnie swój profil w mediach społecznościowych. Dzieli się tam swoją zwykłą codziennością, sukcesami w karierze zawodowej oraz reklamuje różnego rodzaju rzeczy. Jej profil zgromadził rzeszę obserwatorów, którzy chętnie śledzą życie Blanki. Wielką popularnością cieszą się również jej stylizacja. Lipińska niejednokrotni udowodniła, że zna się na modzie i posiada świetny gust. Zobaczcie, jej ostatnią ciekawą narzutę polskiej marki, którą prezentowała przebywając na urlopie na rajskich Malediwach.

Zobacz także: Blanka Lipińska w stylówce polskiej marki

Zobacz także: Metamorfoza Lipińskiej

Dlaczego Lipińska nie obchodzi walentynek?

Pisarka, jak wiele innych znanych osób w świecie show-biznesu czasami umożliwia swoim fanom zadawanie pytań na Instagramie. Poruszane są tam wówczas przeróżne tematy. Z racji walentynek, które obchodzone są 14 lutego, czyli w dniu dzisiejszym jeden z fanów zapytał Blankę, jakie ma plany na ten wyjątkowy dla wielu osób dzień.

Lipińska przyznała, że nie obchodzi walentynek, ani innych świąt tego rodzaju. Choć wiele osób może pomyśleć, że jest to wina niedawnego rozstania z Baronem – nic bardziej mylnego. Blanka uważa, że swoje uczucie do drugiej osoby powinno okazywać się cały rok, a nie wyłącznie w ten odgórnie narzucony.

Instagram Blanki
Relacja Blanki na Instagramie

A Wy, co uważacie o walentynkach? Podzielacie zdanie Blanki, a może lubicie ten dzień?

Źródło: Instagram Blanki Lipińskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej