Bogdan Kalus: [wiek, żona, Taniec z gwiazdami, filmy]

24 stycznia 2020
Przez: : KS

Bogdan Kalus już oficjalnie jest uczestnikiem nowej edycji tanecznego show Polsatu pod tytułem Taniec z gwiazdami. W związku z tym, postanowiliśmy przyjrzeć się mu bliżej i zgromadzić informacje zarówno na temat jego kariery, jak i życia prywatnego. Co wiadomo na jego temat?

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Bogdan Kalus: wiek

Mężczyzna jest nie tylko aktorem, ale również kabareciarzem. Urodził się 15 czerwca 1965 roku, a więc ma 54 lata. Pochodzi z Chorzowa, gdzie po ukończeniu szkoły podstawowej uczęszczał na lekcje muzyczne. Jest utalentowany muzycznie, a nawet założył zespół, gdzie grał na perkusji. Ponadto, założył kabaret KaŁaMaSz.

Bogdan Kalus: filmy

Aktor najlepiej odnajduje się z rolach komediowych, niewątpliwie ze względu na swoje zamiłowanie do kabaretu. Największą popularność zdobył wcielając się w Tadeusza Hadziuka w Ranczu. Oprócz tego, zagrał również w wielu polskich produkcjach filmowych. Miedzy innymi było to U Pana Boga w ogródku i Święta wojna. Jest związany z Teatrem Capitol w Warszawie.

Bogdan Kalus: żona

Od 1993 roku jest w związku małżeńskim z Katarzyną Kalus. Zdarza się, że razem pokazują się na oficjalnych imprezach. Co więcej, uwielbiają wspólne podróże, w które często się udają. W 1995 roku na świcie pojawił się ich pierwszy i jedyny syn Piotr. Jednakże, nieczęsto wypowiada się na tematy związane ze swoim życiem prywatnym.

Bogdan Kalus: Taniec z gwiazdami

Kalus by uczestnikiem 11 edycji. programu Taniec z gwiazdami. Podstaw tańca w muzycznym show aktora uczyła Lenka Klimentova. Niestety para musiała pożegnać się z programem w związku z dwutygodniową kwarantanną, której zostali poddani podczas trwania TzG.

Zobacz także: Wszystko o Lenka Klimentova.

Bogdan Kalus: Instagram

Uczestnik 11. edycji Tańca z gwiazdami należy do grupy aktorów, którzy nie dbają o rozgłos w mediach. Dlatego też, nie prowadzi swojego profilu na Instagramie. Popularność, jaka może się pochwalić świadczy o tym, że mimo to ma naprawdę liczne grono fanów.

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz