Połącz się z nami

Bohater „Zniewolonej” niezłym przystojniakiem! Kim jest i jak wygląda naprawdę?

Jak aktor wygląda w prawdziwym życiu

Rozrywka

Bohater „Zniewolonej” niezłym przystojniakiem! Kim jest i jak wygląda naprawdę?

Taras Tsymbaluk  dzięki roli kowala Nazara rozkochał w sobie niejedną kobietę! W rzeczywistości wygląda jednak o niebo lepiej! Musicie to zobaczyć!

Taras Tsymbaluk – Zniewolona

Parę słów o aktorze

„Zniewolona” to produkcja, którą transmituje TVP przez cały tydzień, w wyjątkiem czwartków, o godzinie 20:35. Jest to serial kostiumowy i opowiada o losach  Katieriny Wierbickaji. Jest to piękna, młoda i bardzo wykształcona kobieta. Jej głównym celem w życiu jest odzyskanie wolności. Młoda dziewczyna należy do ziemianina Piotra Czerwińskiego, który jest najbogatszym ziemianinem. Choć Katirina bez wątpienia jest główną postacią serialu, w popularności depcze jej po piętach Nazar, czyli Taras Tsymbaluk. Bohater „Zniewolonej” niezłym przystojniakiem! 

Zobacz także: Gwiazda „Zniewolonej” w „Tańcu z Gwiazdami”! Na to czekali wszyscy fani serialu!

Jak naprawdę prezentuje się Taras Tsymbaluk

Serialowy Nazar jest kowalem. Do swojej roli przeszedł ogromną metamorfozę! W serialu nosi długie, rozczochrane włosy i często widzimy go z gołym torsem. Jego ciało jest bardzo umięśnione w związku z czym gołym okiem widać, że z zapałem dba o to, by tak dobrze wyglądać.
Co ciekawsze kowal Nazar na swoim profilu na Instagramie równie często pokazuje się bez koszulek i chętnie pokazuje swoim fankom umięśnione ciało. Jest jeden szczegół, który wpływa na jego ogromną metamorfozę, a jest nim mianowicie fryzura aktora. Jak już wspomnieliśmy w serialu kowal ma długie włosy, natomiast w życiu codziennym całkiem krótką i schludną fryzurę. Dzięki temu wygląda zupełnie inaczej!

Mężczyzna w tym roku będzie obchodził swoje 30 urodziny. Oprócz seriali gra również w filmach i teatrze. Bez wątpienia jednak największą sławę przyniosła mu rola w serialu „Zniewolona” dzięki której otworzył sobie furtkę do świata show-biznesu. Warto również dodać, że jego konto na Instagramie śledzi 41 tysięcy fanów!

Aktor serialu Zniewolona


Jesteśmy pod niemałym wrażeniem prawdziwego wyglądu kowala Nazara, a Wy?

Źródło: Instagram taras.tsymbaliuk

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry