Połącz się z nami

Bójka w programie „Love Island. Wyspa Miłości”! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! [WIDEO]

Angela i Caroline z programu Love Island w strojach kąpielowych

Rozrywka

Bójka w programie „Love Island. Wyspa Miłości”! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! [WIDEO]

Na Wyspie Miłości zaczyna robić się naprawdę gorąco i choć uczestnicy nie zawsze mogą liczyć na piękną pogodę, to na pewno nie mogą narzekać na nudę. W sieci pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, że pomiędzy dwiema uczestniczkami doszło do bójki. Czy to jeden z uczestników był powodem konfliktu? Co tak naprawdę wydarzyło się w Love Island? Zobaczcie!

Love Island 3

Trzecia edycja randkowego reality-show dostarcza z odcinka na odcinek widzom mnóstwa emocji. Przez kilka tygodni fani Love Island nie tylko poznali wielu śmiałków, którzy zdecydowali się wziąć udział w programie, ale również na naszych oczach nawiązały się pierwsze relacje. W trzeciej edycji po raz pierwszy w historii tego programu pojawiła się również druga willa, w której nowe uczestniczki dostały szansę, aby odbić chłopaków i tym samym na dłużej pozostać w programie.

Po powrocie z Casa Amor tylko Maciek zdecydował się na zmianę swojej partnerki i do Willi Miłości wrócił z Laurą. Ich wspólna przygoda jednak nie trwała długo, ponieważ jednogłośną decyzją pozostałych uczestników musieli opuścić Love Island.

Zobacz także: W sieci wrze po odpadnięciu z Love Island Maćka i Laury! Internauci nie przebierają w słowach.

Pary w programie Love Island

W tym momencie w programie pozostało pięć par: Mateusz i Caroline, Ania i Cezary, Stella i Piotr, Waleria i Piotrek oraz Angela i Arsen. Choć wszyscy tworzą bardzo zgraną ekipę, to filmik, który pojawił się w sieci może oznaczać, że nad Willą zawisły czarne chmury. Co tak naprawdę wydarzyło się pomiędzy dwiema uczestniczkami?

Bójka w Love Island

Nagranie, które pojawiło się na profilu w mediach społecznościowych programu Love Island zdziwiło internautów. Możemy na nim zobaczyć, że nie tylko pogoda nie rozpieszcza Islandersów, ale również atmosfera w willi staje się napięta. Nie od dziś wiadomo, że czasami miłość wybucha nieoczekiwanie, jednak takiego przeparowania na pewno nie spodziewali się widzowie. Czyżby Waleria zamieniła Piotrka na Piotra? Ania zainteresowała się Mateuszem, a Caroline pobiła się z Angelą o Arsena?

„Nie jest kolorowo…😕❄ Takie dni na Wyspie Miłości również się zdarzają 🤷‍♀️”

Zwiastun kolejnego odcinka zelektryzował fanów programu. Choć większość z nich uważa, że jest to tylko żart z okazji Prima Aprilis, to nie brakuje i takich, którzy wyczekują już emisji kolejnego odcinka. Co tak naprawdę wydarzyło się na Wyspie Miłości? O tym przekonamy się już niebawem!
Jesteście ciekawi?

Źródło: Instagram loveislandwyspamilosci

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry