Połącz się z nami

Bomba w makijażu wykonanym przez Mrozowską! Wygląda zjawiskowo!

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska

Moda i uroda

Bomba w makijażu wykonanym przez Mrozowską! Wygląda zjawiskowo!

Zarówno na profilu Sylwii Bomby, jak i Ewy Mrozowskiej pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć Sylwię Bombę w zjawiskowym makijażu, który wykonała jej Ewa Mrozowska. Musimy przyznać, że wygląda zjawiskowo! Zobaczcie, jak wygląda Bomba w makijażu wykonanym przez Mrozowską!

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba to dwie przyjaciółki, które dały się poznać szerszemu gronu publiczności dzięki programowi „Gogglebox”. Przed Telewizorem”. Nie da się ukryć, że ten duet pań pokochali telewidzowie i równie chętnie podglądają ich życia w mediach społecznościowych. Ewa i Sylwia mogą się pochwalić ogromną liczbą obserwatorów, co wcale nas nie dziwi, bo obydwie są bardzo aktywne na swoich profilach.

Dodajmy również, że nie tylko są przyjaciółkami i wspólnie biorą udział w programie, ale spełniają się aktualnie w roli mam. Bomba jest mamą uroczej córeczki Antosi, a Ewa w styczniu tego roku przywitała na świecie synka Leona.

Trzeba również zaznaczyć, że Ewa jest świetną makijażystką, a z jej usług korzysta wiele znanych osób. Tym razem pod pędzle Mrozowskiej trafiła Sylwia, a efektem obie panie pochwaliły się na swoich profilach w mediach społecznościowych! Zobaczcie, jak wyszło!

Bomba w makijażu wykonanym przez Mrozowską!

Jak zaznaczyła w opisie zdjęcia Sylwia, podczas babskiego popołudnia sprawdzały, czy Ewa nie wyszła z wprawy:

„Daaawno nie było selfie… 📸 daaawno nie było makijażu od Ewy 💄@ewamrozowska.makeup 💋dzisiaj miałyśmy babskie popołudnie i musiałyśmy sprawdzić czy Ewa nie wyszla z wprawy w malowaniu 🤪 jak Wam się podobają efekty? Fajnie było poczuć się glamour a teraz lecę na spacer do lasu 🤣🤩”

Komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem Sylwii mówią same za siebie:

„Kobieta OGIEŃ. Inspiracja❤️”

„No co mogę więcej napisać… no BOMBA! 😍💣”

„Przepiękny makijaż ❤️❤️”

Jak widać, Ewa nadal ma fach w ręku i wcale nas to nie dziwi, jeżeli dodatkowo ma się do dyspozycji taką modelkę, jak Sylwia Bomba!

A Wam, jak podoba się makijaż Bomby wykonany przez Mrozowską?

TUTAJ możecie zobaczyć, jak Ewa Mrozowska prezentuje się bez makijażu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry