Połącz się z nami

Borkowski z „Gogglebox” pokazał ciało bez koszulki. Jak wygląda po zrzuceniu 140 kg?

borkowski z googlebox pokazał

Z życia gwiazd

Borkowski z „Gogglebox” pokazał ciało bez koszulki. Jak wygląda po zrzuceniu 140 kg?

Jeden z najpopularniejszych uczestników popularnego programu stacji TTV pochwalił się urodzinowym zdjęciem. Borkowski z „Gogglebox” pokazał ciało bez koszulki.

Ostatnie zdjęcie, jakie opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych Mateusz, zrobiło ogromne wrażenie na internautach. Zobaczcie, jak prezentuje się 35-latek bez koszulki po zrzuceniu 140 kilogramów.

Mateusz Borkowski od lat występuje w popularnym programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, a pojawia się w nim regularnie już od pierwszego sezonu. Widzowie, którzy śledzą program, z pewnością pamiętają, jak wyglądał jeszcze jakiś czas temu. Borkowski zmagał się z olbrzymią nadwagą, a w jednym z wywiadów przyznał nawet, że ważył wówczas aż 230 kg.

Po latach zmagania się ze zbędnymi kilogramami ulubieniec widzów postanowił zadbać o swój wygląd, ale przede wszystkim także o zdrowie. Spora nadwaga utrudniała mu normalne funkcjonowanie. Dieta i ćwiczenia nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, dlatego Borowski poddał się operacji zmniejszenia żołądka, której efekty widoczne są gołym okiem. Mężczyzna schudł aż 140 kilogramów, a metamorfoza ta z pewnością jest jedną z najbardziej spektakularnych w polskim show-biznesie.

Borkowski z „Gogglebox” pokazał ciało bez koszulki.

Mateusz Borkowski dzięki udziałowi w „Gogglebox” zdobył ogromną popularność. Już teraz jego profil w mediach społecznościowych obserwuje aż 200 tys. internautów. To właśnie tam 35-latek chętnie chwali się zdjęciami, na których dumnie prezentuje swoją metamorfozę.

Jedno z ostatnich zdjęć, jakie zamieścił w sieci, zrobiło ogromne wrażenie na jego obserwatorach. Mężczyzna kolejny raz pokazał, jak wygląda jego ciało po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Zobaczcie sami. Borkowski z „Gogglebox” pokazał ciało bez koszulki.

Pod najnowszym zdjęciem gwiazdy show stacji TTV, poza życzeniami urodzinowymi, pojawiło się wiele słów uznania.

„Podziwiam za odwagę. Super metamorfoza. Uwielbiam Cię”

„Brawo za odwagę i determinację.”

„Naprawdę szacunku dla Ciebie za metamorfozę ❤️ jak się czegoś bardzo chce to można to mieć”

Trzeba przyznać, że mimo iż od metamorfozy Mateusza Borkowskiego minęło już trochę czasu, jego forma wciąż robi ogromne wrażenie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry