Połącz się z nami

Borucowie wracają na stałe do kraju! Sara rusza z nową marką!

Borucowie

Z życia gwiazd

Borucowie wracają na stałe do kraju! Sara rusza z nową marką!

Artur i Sara Borucowie wraz z dziećmi niedługo na stałe zawitają w Polsce. Jak rodzina reaguje na tę sytuację? Ich plany zapowiadają się bardzo obiecująco! Zobaczcie, co Sara wyznała w jednym z wywiadów! Borucowie wracają na stałe do kraju!

Sara i Artur Borucowie prowadzą bardzo udane życie zarówno pod względem zawodowym, jak i rodzinnym. Wspólnie wychowują trójkę dzieci – Amelię, Noaha oraz Oliwię. Rodzina od lat mieszka na Wyspach Brytyjskich, ponieważ Artur był związany tam z klubem piłkarskim w Bournemouth. Jak donosi „Sport.pl” kontrakt Artura skończył się z ostatnim dniem lipca, a piłkarz prawdopodobnie nie przedłuży umowy. Co ciekawsze, portal informuje, że Boruc jest bliski powrotu do Legii Warszawa, z którą związany był w latach 1999-2005.

Borucowie wracają na stałe do kraju!

Po długich latach Borucowie najprawdopodobniej na nowo zamieszkają w Polsce. Sara udzieliła wywiadu dla „Pudelka”, w którym zdradziła, że czas na zmiany okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ zarówno Artur pragnie na nowo zasilić szeregi Legii, a ona planuje kolejne sprawy zawodowe w Polsce. Zapytana, czy cieszy się na zmiany oraz czy tęskniła za krajem odpowiedziała:

„Jasne! To zawsze było ogromne marzenie Artura, żeby zagrać jeszcze dla Legii. Mamy tutaj całą rodzinę. Ruszam zaraz z marką odzieżową, więc i tak planowałam być tutaj częściej. Czas na zmiany nie mógł być zatem lepszy. Zobaczymy więc co przyniosą kolejne dni”.

Sara rusza z nową marką!

Do tej pory Sara ma na swoim koncie inne przedsięwzięcia. Niegdyś prowadziła program emitowany na Polsacie Cafe „Shopping Queen”. Dodatkowo założyła własną, świetnie prosperującą firmę, w której oferuje przepiękną biżuterię „Sin by Mannei”. W jej kolekcji znajdziecie zarówno pierścionki, kolczyki, naszyjniki, bransoletki, chokery czy nawet brylanty!

Jak się okazuje, po wyznaniu kobiety, Sara po powrocie do Polski ma zamiar ruszyć z nowym wyzwaniem i stworzyć markę odzieżową!

My z wielką niecierpliwością oczekujemy na rozwój wydarzeń i nową markę Sary Boruc. A Wy?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry