Połącz się z nami

Boska Mrozowska chwali się płaskim brzuchem niecały rok po porodzie! WOW!

Boska Mrozowska chwali się

Zdrowie i dieta

Boska Mrozowska chwali się płaskim brzuchem niecały rok po porodzie! WOW!

Ewa Mrozowska 10 miesięcy temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się swoją formą i trzeba przyznać, że niejedna mama chciałaby tak wyglądać niecały rok po porodzie! Zobaczcie! Boska Mrozowska chwali się płaskim brzuchem!

„Gogglebox. Przed Telewizorem” to format, dzięki któremu kilka osób zdobyło dość dużą popularność. Śmiało, można powiedzieć, że Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska, to trzy bohaterki tego programu, które wypłynęły na szerokie wody polskiego show-biznesu.

Widzowie nie tylko chętnie oglądają Ewę na ekranach swoich telewizorów, ale również z chęcią śledzą jej życie w mediach społecznościowych. Bez wątpienia świadczy o tym liczba obserwatorów jej profilu na Instagramie, bo Mrozowska zgromadziła tam już ponad 500 tysięcy swoich fanów!

Zobaczcie również: Ewa Mrozowska w nowej fryzurze. Wizażystka pokochała warkocze!

To właśnie tam teraz pokazała, jak prezentuje się jej ciało niecały rok po porodzie. Trzeba przyznać, że o takiej formie marzy niejedna kobieta, która poród ma już za sobą! Zobaczcie!

Boska Mrozowska chwali się płaskim brzuchem niecały rok po porodzie!

Ewa już na wstępie zaznaczyła, że jej ciało to efekt nie tylko genów, ale również aktywności i odpowiedniej diety:

„Być aktywnym przed ciążą, w ciąży trzymać się BMI ciąży, No i po jakimś czasie wdrążyć na nowo ruch w życie ! Ale wszystko bez ciśnienia i na spokojnie ! 🙌🏻”

Nie da się ukryć, że jej organizm szybko poradził sobie z pociążowymi kilogramami, tym bardziej że ćwiczy jedynie dwa razy w tygodniu. Ewa jednak nie zapomina o zdrowym odżywianiu i zabiegach modelujących sylwetkę tj. dermapen na brzuch i endermologie na ciało:

„Ćwiczę szczerze tylko dwa razy w tyg.bo brak czasu, codzienne spacerki i catering dietetyczny robią swoje. Polecam z tych tańszych zabiegów dermapen na brzuszek i endermologie na ciało👌🏻”

Boska Mrozowska chwali się płaskim brzuchem
Boska Mrozowska chwali się płaskim brzuchem niecały rok po porodzie!
Źródło: https://www.instagram.com/p/CGiCMS3ndtX/

Jak również dodała, jest bardzo zawziętą osobą, co pomaga jej w dążeniu do wyznaczonego celu. W komentarzach pod postem Mrozowskiej nie brakuje pozytywnych wpisów, bo jak czytamy:

„wyglądasz obłędnie dziewczyno 😍😍” – Patrycja Kujawa

„Wygladasz cuuuuudownie💕💕💕 ❤️❤️❤️ jak ty to robisz?!”

„Ależ figura, fantastyczna wręcz🤩”

Trudno nam się nie zgodzić z powyższymi wpisami. My również musimy przyznać, że Ewa po ciąży wygląda rewelacyjnie! 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry