Bożonarodzeniowe choinki gwiazd! Która jest najładniejsza?

23 grudnia 2019
Przez: : M.J

Święta Bożego Narodzenia już lada moment. Pomimo iż pogoda za oknem nie jest zbyt świąteczna, to nastrój ten możemy sami sobie stworzyć w domu. Nasze gwiazdy już od kilku tygodni pokazują w swoich mediach społecznościowych zdjęcia świątecznych drzewek. Która z nich ma najpiękniejszą choinkę? Zobaczcie, a być może bożonarodzeniowe choinki gwiazd was również zainspirują!

Ciężko wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia bez pięknie udekorowanej choinki. Dzięki niej w naszym domu powstaje świąteczny klimat i wyraźnie czuć magię nadchodzących świąt. Drzewko możemy przyozdobić czym tylko nam się podoba, od bombek i wielkich łańcuchów po kolorowe cukierki czy drewniane ozdoby. Każde drzewko jest inne, lecz trzeba przyznać, że prezentuje się równie pięknie.

Zapewne mało kto wie, że ten zwyczaj przywędrował do naszego kraju stosunkowo nie dawno. W Europie ten zwyczaj zapoczątkowali Niemcy, których głównym zwolennikiem ubierania świątecznej choinki był Marcin Luter. Następnie tradycja ta zaczęła pojawiać się w Anglii i Francji, a do naszego kraju przywędrowała dopiero pomiędzy XVII a XIX wiekiem. Na początku tylko arystokracja pozwalała sobie na przyozdabianie świątecznego drzewka, a z czasem tradycja ta przyjęła się do pozostałej ludności.

Bożonarodzeniowe choinki gwiazd!

Gwiazdy chętnie chwalą się swoimi świątecznymi drzewkami w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak różne są ich bożonarodzeniowe drzewka!

Jako jedna z pierwszych swoją choinkę ubrała Małgorzata Rozenek-Majdan. Musimy przyznać, że jak na Perfekcyjną Panią Domu przystało, jej choinka robi ogromne wrażenie. Małgosia postawiła na dużą, żywą choinkę ubraną w kolory bieli i czerwieni! Pod nią nie mogło zabraknąć oczywiście prezentów, których na pewno w Wigilię będzie jeszcze więcej!

Kasia Tusk w tym roku postanowiła nie kupować drzewka, ale je wypożyczyć. Ta inicjatywa nie spotkała się z uznaniem wszystkich internautów. Jednak trzeba stwierdzić, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości po świętach wkopać drzewka do swojego ogródka.

Paulina Krupińska w tym roku swoje drzewko ubrała w różnokolorowe zabawki i musimy przyznać, że jej choinka jest naprawdę oryginalna.

https://www.instagram.com/p/B6abJ2_hIPW/

Choinka Doroty Szelągowskiej zrobiła na nas ogromne wrażenie. Już dawno nie widzieliśmy tak pięknie przyozdobionego drzewka, które wnosi nieco mroźnego klimatu do naszego domu i bez wątpienia dzięki niej czuć magię nadchodzących świąt!

Kasia Zielińska w tym roku postawiła na kolorową choinkę. Jak sama przyznała, uwielbia leżeć pod nią i słuchać świątecznych przebojów.

Marcin Mroczek ubrał swoje drzewko w turkusowe i białe ozdoby dobierając do nich światełka w zimnym białym kolorze.

A Wy już macie swoją choinkę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej