Połącz się z nami

Brad Pitt pójdzie do więzienia? A to wszystko przez Jennifer Aniston!

News

Brad Pitt pójdzie do więzienia? A to wszystko przez Jennifer Aniston!

Angelina Jolie i Brad Pitt nadal wzbudzają wiele emocji, a ostatnio jeden z tabloidów „Once upon a time in Hollywood” doniósł, że Pitt znowu stanął na ślubnym kobiercu, a jego wybranką miała zostać jego pierwsza żona Jennifer Aniston!

Po rozstaniu z Angeliną Jolie Brad Pitt nie ma łatwo. Jego każdy krok jest śledzony przez tabloid i wszyscy czekają na wiadomość kto tym razem zajmie miejsce pięknej Jolie. Całkiem nie dawno, pierwsza żona Brada Pitta, Jennifer Aniston obchodziła swoje 50- te urodziny. Wielkim zaskoczeniem było, pojawienie się na imprezie jej byłego męża. Mimo plotek o romansie Pitta z Charlize Theron media obiegła wiadomość, że przystojny Brad wziął po raz drugi ślub ze swoją pierwszą żoną. Przypomnijmy, że ich pierwszy ślub miał miejsce w 2000 roku. 

Para miała pobrać się w Meksyku. A decyzją, która skłoniła ich do tego, było awaryjne lądowanie samolotu. Aniston po feralnym locie miała dojść do wniosku, że życie jest zbyt krótkie i nie ma co czekać.

„Jenny zdała sobie sprawę z tego, że życie jest krótkie i może zginąć w każdej chwili. Wiedziała, że musi słuchać serca i wyjść za Brada kolejny raz” – tak mówi informator.

Ponoć, kiedy o wszystkim dowiedziała się Angelina, wpadła w szał i oskarżyła swojego byłego o bigamię! Brad Pitt i Joli nie mają zakończonej sprawy rozwodowej, więc według prawa nie mogą zawrzeć związku małżeńskiego, dopóki ich nie zostanie prawnie zakończony. Według tabloidu, kiedy Jolie dowiedziała się o ślubie w Meksyku, wpadła w taki szał, że jedyną opcją, która ją zadowoli jest posłanie Brada do więzienia (przypominamy, że bigamia jest w Stanach zakazana). Można wywnioskować, że jednym z powodów decyzji Jolie jest to, że nadal jest zazdrosna o ojca swoich dzieci.

Jeśli plotki o ślubie Aniston z Pittem okażą się prawdziwe, będzie to bez wątpienia hit! Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalnie oświadczenie dotyczące ich rzekomego ślubu.

A Wy jak myślicie, faktycznie doszło do ślubu Brada i Jennifer czy to może kolejne spekulacje tabloidów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry