Połącz się z nami

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstają się?! Czy Lady Gaga maczała w tym palce?

News

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstają się?! Czy Lady Gaga maczała w tym palce?

Związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera zakończył się! Co wydarzyło się po czterech latach, że para postanowiła się rozstać? Zobaczcie sami!

View this post on Instagram

#LookWhatIFound #AStarIsBorn

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Irina Shayk i Bradley Cooper po raz pierwszy pokazali się publicznie na jednym ze spektakli, na Broadwayu. Niedługo później spotkać ich można było na romantycznych randkach.
Dość długo, bo około roku milczeli na temat swojego domniemanego związku, jednakże po upływie tego czasu pojawili się razem na czerwonym dywanie jako para. W 2017 roku przywitali na świecie swoją nowo narodzoną córeczkę.

View this post on Instagram

Coming ? .. with @intimissimiofficial ?

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Co stanęło na przeszkodzie szczęśliwie zakochanej parze?

Pierwsze plotki okrążyły świat, kiedy Bradley wraz z Lady Gagą zagrali głównych bohaterów w filmie „Narodziny Gwiazdy”. Para zagrała zakochanych tak realistycznie, że wszyscy podejrzewali ich o romans!
Po gali Oscarowej Lady Gaga rozwiała wszelkie wątpliwości na temat ich rzekomego romansu. Jak czytamy na gala.pl wokalistka w programie Jimmyego Kimmela ogłosiła:

„Ludzie zobaczyli miłość i to jest dokładnie to, co chcieliśmy, żeby widzieli. To jest piosenka miłosna. Film „Narodziny gwiazdy” to historia miłosna. Pracowaliśmy cały tydzień nad oscarowym występem. Bradley wyreżyserował cały film i tak samo wyreżyserował ten występ”

Związek aktora i pięknej modelki trwał cztery lata, jednak ich drogi rozeszły się. Kryzys w ich związku z dnia na dzień coraz bardziej nabierał na sile, w końcu modelka postanowiła opuścić willę, w której mieszkała z partnerem. Jak donosi „jastrząbpost”:

„W relacji Bradleya i Iriny wszystko zaczęło się ochładzać. W ich związku nie dzieje się dobrze od kilku miesięcy, więc Irina uznała, że lepiej będzie, jak zamieszkają oddzielnie. Wygląda na to, że coraz mniej ich łączy – przyznała osoba z ich otoczenia w rozmowie z The Sun.”

View this post on Instagram

@tropicofc @angelcandices ??

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Oficjalnie para nie podała powodu swojego rozstania, my natomiast możemy śledzić ich dalsze losy, bo być może to chwilowa przerwa i powrócą do siebie, by wspólnie wychowywać swoją córkę?
Czekamy na dalsze informacje na ten temat, być może sami skomentują swoje rozstanie!

Czy według Was Bradley i Irina pasowali do siebie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry