Brytyjczycy dawno nie widzieli księżnej Kate. Teraz pokazano zdjęcie żony Williama

12 czerwca 2024
Przez: : W.M.

Na oficjalnym profilu brytyjskiego pałacu pojawiło się zdjęcie dawno niewidzianej Kate. Brytyjczycy z wielkim zainteresowaniem zaczęli przyglądać się kadrom.

W ostatnich miesiącach Wielka Brytania z uwagą obserwowała rozwój sytuacji zdrowotnej księżnej Kate. Na początku roku media poinformowały, że 42-letnia księżna przeszła operację w obrębie jamy brzusznej, jednak szczegóły zabiegu nie zostały ujawnione. Dopiero w marcu Kate postanowiła osobiście zabrać głos. W specjalnym nagraniu, które jako pierwsze nadała stacja BBC, księżna wyznała, że diagnozowano u niej nowotwór i że aktualnie przechodzi chemioterapię.
Ostatni występ księżnej miał miejsce w Boże Narodzenie, podczas tradycyjnego nabożeństwa i poza oświadczeniem, które trafiło do sieci w marcu, żona Williama nie pokazywała się publicznie.

Nie ma jeszcze informacji, kiedy księżna Kate będzie mogła wrócić do pełnienia swoich królewskich obowiązków.

Po kilku miesiącach ciszy, księżna Kate zdecydowała się wyrazić swoje wsparcie dla żołnierzy przygotowujących się do ceremonii Trooping the Colour, wysyłając list, który szybko trafił do sieci. W liście wyraziła żal z powodu swojej nieobecności na nadchodzących wydarzeniach oraz przekazała słowa uznania i wsparcia.

“Chciałam napisać i dać wam znać, jak bardzo jestem dumna z całego regimentu przed Colonel’s Review i paradą Trooping the Colour. Doceniam wielomiesięczny wysiłek, jaki włożyliście w tegoroczną paradę, i godziny trudu, które poświęciliście na dopracowanie szczegółów. Bycie waszą pułkowniczką jest dla mnie zaszczytem i przepraszam, że nie mogę wziąć udziału w tegorocznym Colonel’s Review. Przekażcie moje przeprosiny całemu regimentowi. Mam nadzieję, że znów będę mogła was reprezentować już bardzo niedługo. Powodzenia i przesyłam wszystkim najlepsze życzenia” – napisała księżna Kate w liście

Pokazano zdjęcie Kate

Od dłuższego czasu księżna Kate nie pojawiała się w mediach społecznościowych. W końcu na oficjalnym profilu księżnej i księcia Walii na Instagramie udostępniono jej zdjęcie.

Po długim okresie medialnej ciszy wokół księżnej Kate, Pałac Kensington postanowił opublikować zdjęcie księżnej na oficjalnym Instagramie. Pojawiło się ono 11 czerwca i przedstawia księżną z księciem Williamem. To pierwsze od dłuższego czasu wspomnienie o Kate na oficjalnym profilu, co z pewnością wywołało duże zainteresowanie.

Jednakże, osoby, które z niecierpliwością oczekiwały na aktualne zdjęcia księżnej, mogą poczuć się rozczarowane. Opublikowane zdjęcie jest w rzeczywistości archiwalnym kadrem. Taka decyzja może wynikać z faktu, że księżna Kate nadal dochodzi do siebie po chorobie nowotworowej i nie chce występować publicznie w obecnym stanie.

Choć może to budzić pewne rozczarowanie wśród fanów, jest to również przypomnienie o jej zaangażowaniu w ważne kwestie ekologiczne.

Wodorosty są jednym z najbogatszych zasobów planety i stanowią potencjalne rozwiązanie niektórych z największych problemów środowiskowych odczuwanych na całym świecie. Zapoznajcie się z dotychczasową podróżą…- czytamy na InstaStories.

Księżna Kate i Książe William, fot. Instagram


Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej