Połącz się z nami

Brytyjskie media poinformowały o porodzie Meghan! Jest oficjalne oświadczenie!

Z życia gwiazd

Brytyjskie media poinformowały o porodzie Meghan! Jest oficjalne oświadczenie!

Brytyjski radiowiec Chris Evans poinformował na antenie radia Virgin radiu, że jest przekonany, że syn księcia Harry’ego i księżnej Meghan Markle jest już na świecie! Co zatem z oficjalną informacją ze strony rodziny królewskiej?

Brytyjczycy od kilku dni  z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat kolejnego royalbaby. Spekulowano, że poród księżnej odbędzie się do 8 maja, bo na ta datę zaplanowany jest wyjazd księcia Harry’ego, a oczywistym jest, że nie zostawi on swojej małżonki samej podczas porodu. Wielu natomiast twierdzi, że poród Meghan już nastąpił i potomek księcia Harry’ego jest już na świecie!

„Meghan Markle urodziła” – takie słowa wypowiedział Chris Evans na antenie radia Virgin.

Dodał również:

„Myślę, że królewskie dziecko jest już na świecie. Królowa odwiedziła Meghan i Harry’ego, nie zrobiłaby tego ot tak, na pewno wpadła, żeby zobaczyć ich potomka. Wypełniła swój obowiązek.”

Brytyjski dziennikarz twierdzi, że rodzina królewska niedługo przekaże radosną nowinę w oficjalnym komunikacie na swoim Instagramie.

Rodzina królewska odniosła się do tej sensacyjnej informacji podanej w mediach. W piętek w południe, na antenie stacji CBS NEWS , przekazała informację, że księżna nadal oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka!

Czekamy zatem z niecierpliwością na oficjalny komunikat o porodzie księżnej!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry