Burger Drwala zniknie z oferty. Znamy datę!

7 grudnia 2023
Przez: : W.M.

Burger Drwala to dziś jedna z najpopularniejszych kanapek, które oferuje swoim klientom sieć restauracji Mc Donald’s Okazuje się, że osoby, które uwielbiają słynnego burgera, muszą się pośpieszyć. McDonald’s podał datę, kiedy Burger Drwala zniknie z oferty!

Burger Drwala w 2023 roku

Burger Drwala, uwielbiany przez wielu smakoszy, jest sezonową propozycją, dostępną jedynie w okresie zimowym. Co roku, oczekujący na powrót tego smakołyku, zacierają ręce w oczekiwaniu na datę premiery.
Popularna sezonowa kanapka McDonald’s, która jest jednym z ulubionych przysmaków klientów popularnego Fast Foodu, dostępna jest w ofercie Mc Donald’s od niemal czterech tygodni.
Burger Drwala pojawił się w sprzedaży dokładnie 8 listopada, a chętni klienci zamawiać mogli kanapkę już od godziny 10:30.

Jeszcze przed premierą wiele osób zastanawiało się, ile w tym roku kosztować będzie popularna kanapka. Cena tego kultowego burgera pozostała niezmieniona w porównaniu z poprzednim rokiem, oscylując w granicach 24,90 zł. W zestawie wraz z napojem i frytkami, to wydatek 31,90 zł, a poszerzony zestaw kosztuje 34,90 zł.

15 listopada do sprzedaży trafiły także pozostałe wersje smakowe burgera i oprócz klasycznej (z wołowiną i bekonem), burgerożercy zamawiać mogli także wersję z żurawiną, na ostro, z kurczakiem oraz chrzanem. Ich ceny są nieco droższe niż wersji klasycznej.

Burger Drwala, oferta 2023 rok

Kiedy koniec Burgera Drwala?

Jeden z najbardziej kultowych burgerów w ofercie McDonald’s, czyli Burger Drwala, wkrótce zniknie z oferty. Restauracja ogłosiła datę, kiedy fanatycy tego wyjątkowego smaku będą musieli pożegnać się z ulubioną sezonową kanapką.

Burger Drwala opuści ofertę polskich restauracji dokładnie 24 stycznia 2023 roku. Ostatni wtorek tego miesiąca będzie ostatnią okazją dla smakoszy, aby zjeść kultową kanapkę.

Jeśli jeszcze nie jedliście słynnej kanapki, nie zostało Wam zatem dużo czasu.

Zobacz także: Cena Burgera Drwala na lotnisku szokuje. Lepiej usiądźcie…

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej