Połącz się z nami

Była dziewczyna Królikowskiego napisała o nim piosenkę! „To sposób na zamknięcie bolesnego rozdziału”!

Z życia gwiazd

Była dziewczyna Królikowskiego napisała o nim piosenkę! „To sposób na zamknięcie bolesnego rozdziału”!

Nie dawno do sieci trafiła piosenka byłej już dziewczyna Antka Królikowskiego, Kasi Sawczuk. Młodziutka artystka wydała singiel pod tytułem „Tak to widzę”, a wszyscy zastanawiają się, czy przypadkiem nie jest ona podsumowaniem jej związku z aktorem! Fragmenty utworu są naprawdę intrygujące! Zobaczcie!

Kasia Sawczuk pomimo swojego młodego wieku ma już całkiem spore doświadczenie. Po raz pierwszy szerszej publiczności pokazała się w 2010 roku, dzięki roli w serialu „Hotel 52”. Jej kariera zaczęła natychmiast nabierać tempa, a w 2014 roku wystąpiła w serialu „Czas Honoru”. Widzieliśmy ją w takich produkcjach jak „Miasto 44” czy „Belfer”. W wieku zaledwie 17 lat doszła do finału „The Voice of Poland”, chociaż go nie wygrała, zajęła wysokie drugie miejsce i udowodniła wszystkim, że nie posiada tylko talentu aktorskiego, ale może się również pochwalić pięknym głosem.

W czasie muzycznego show artystka poznała aktora Antka Królikowskiego, z którym zaczęła się spotykać. Ich relacja szybko przerodziła się w coś poważniejszego, o czym zarówno ona, jak i aktor podkreślali na każdym kroku. Para ostatecznie rozstała się po dwóch latach, tłumacząc się różnicą wieku. Po ich rozstaniu Królikowski związał się z Julią Wieniawą, jednak jak już wiemy, ten związek również nie przetrwał próby czasu.

Sawczuk długo musiała czekać na swój debiut muzyczny. Dopiero po kilku latach od jej udziału w „The Voice of Poland” jej fani w końcu doczekali się jej pierwszego singla! Piosenka pod tytułem „Tak to widzę” spodobała się fanom Kasi, jednak można odnieść wrażenie, że artystka opisuje w niej związek z byłym chłopakiem, Antkiem Królikowskim!

Fani Sawczuk od razu połączyli niektóre fakty i w komentarzach pod teledyskiem zaczęli wprost pytać, czy to właśnie o Antku myślała Kasia pisząc tekst do utworu! Skąd takie domysły?

Fani wzięli pod lupę sam tytuł piosenki, który od razu wskazuje, że piosenkarka przedstawi w utworze swoją wizję nieudanego związku. Swojego czasu w mediach pojawiały się informacje, że znajomi Kasi radzili jej uważać na aktora, który według nich jest kobiecym łamaczem serc. I to właśnie refren singla może nawiązywać do tej sytuacji.

„Znajomi mi mówili, że ty, ty, ty jesteś smokiem. Który błyszczy i spala w proch szukających miłości”– śpiewa Sawczuk w refrenie.

Fragment, który może dosłownie odnosić się do Antka to słowa:

„A ty piękny, popularny, wiesz, że nic ci nie szkodzi. Bo mówisz, że jesteś zagubiony”.

Jednak musimy przypomnieć, że Kasia nie tylko była związana z aktorem Antkiem Królikowskim. Jej partnerami swojego czasu byli również Maciej Musiał, Patryk Pniewski czy Nikodem Rozbicki i to może jeden z nich jest bohaterem jej piosenki? Zapewne o to trzeba zapytać samą wokalistkę, a może ona sama skomentuje te doniesienia? Czas pokaże, a tymczasem posłuchajcie pierwszego singla Kasi Sawczuk!

Myślicie, że artystka faktycznie pisząc tekst miała na myśli Antka Królikowskiego?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry