Była martwa przez 7 minut – opowiedziała, jak wygląda świat po drugiej stronie!

5 stycznia 2022
Przez: : obcas

Kassi Hogann – amerykańska tiktokerka opowiedziała w mediach społecznościowych o śmierci klinicznej, którą przeżyła aż 3 razy. Dziewczyna jednego razu była martwa przez 7 minut, a tak długie niedotlenienie mózgu ma swoje odczuwalne konsekwencje. Kassi zdradziła, jak wygląda życie po śmierci i co nas czeka.

Śmierć kliniczna

Śmierć kliniczna budzi mnóstwo skrajnych emocji, a osoby, które doświadczyły tego stanu często relacjonują bardzo podobne odczucia. Słowem wstępu warto zaznaczyć, że śmierć kliniczna to stan, w którym organizm człowieka nie daje żadnych widocznych oznak życia. Mowa m.in. o biciu serca, krążeniu krwi czy oddychaniu. Nie jest to śmierć biologiczna, bowiem od klinicznej różni się tym, że wówczas umiera również mózg.

Jedna z użytkowniczek TikToka – Kassi Hogann opowiedziała o swojej poruszającej historii. Okazuje się, że dziewczyna ma za sobą aż trzykrotną śmierć kliniczną. Co więcej, jednego razu umarła aż na 7 minut. Tak długie niedotlenienie mózgu trwale go uszkodziło, a w konsekwencji Kassi cierpi na zaniki pamięci.
 

ZOBACZ TAKŻE: IHU – NOWY WARIANT KORONAWIRUSA – CO WIADOMO NA JEGO TEMAT?

Co dzieje się po śmierci?

Kessi pamięta jednak, co czuła, kiedy umarła. Podobnie jak inne osoby mające za sobą śmierć kliniczną, jej racja jest bardzo podobna.

Na początku zostałam wciągnięta do tunelu i wylądowałam pośród gwiazd. Mogłam zobaczyć galaktykę, kosmos, wszystko. Ale moje oczy były zamknięte, nie mogłam ich otworzyć i nie mogłam się ruszyć – wyznała.

To jednak nie koniec wyznania, na które zdobyła się Kassi. W dalszej części wypowiedzi wyznała, że czuła obecność swoich bliskość, dlatego nie bała się. Wręcz przeciwnie czuła komfort.

Czułam komfort, wiedząc, że moi bliscy są ze mną, nawet jeśli nie byli obok astronomicznie czy fizycznie – dodała Kassi mówiąc o śmierci klinicznej.

Śmierć kliniczna przyczyniła się do trwałych uszkodzeń mózgu, które potwierdziły badania wykonane tomografem.

Kiedy się obudziłam, zrobili tomografię komputerową mojego mózgu i zobaczyli małe części, które były zaciemnione. Powiedzieli mi, że mogą się zregenerować, ale to mało prawdopodobne – wyznała.

 

źródło: tiktok.pl, o2.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej