Połącz się z nami

Były mąż skomentował ciążę Joanny Krupy! Rozpętała się dyskusja!

Z życia gwiazd

Były mąż skomentował ciążę Joanny Krupy! Rozpętała się dyskusja!

Joanna Krupa nie dawno w „Dzień Dobry TVN” wyznała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Od kiedy pochwaliła się tą informacją, bardzo chętnie pokazuje w swoich mediach społecznościowych swoje ciążowe krągłości. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła krótki filmik, na którym dumnie pokazuje brzuch. O komentarz pokusił się jej były mąż, co nie spodobało się niektórym fanom Joasia! Zobaczcie!

Jurorka „Top Model” w niedzielę ogłosiła, że jest w ciąży. Artykuł na ten temat możecie znaleźć TUTAJ! Moment na ogłoszenie tej wiadomości był dla niej bardzo szczególny, ponieważ zrobiła to 26 maja, kiedy obchodzony jest Dzień Matki. Zaraz po tym wyznaniu zaczęła się chwalić tą radosną nowiną w mediach społecznościowych, gdzie pokazała zdjęcie testu ciążowego.

Kilka dni po tej wspaniałej wiadomości, informację o jej ciąży postanowił skomentować jej były mąż Romain Zago. Przypomnijmy, że para uchodziła za naprawdę zgrane małżeństwo i był to nie lada szok, kiedy okazało się, że ta dwójka się rozwodzi. Małżeństwem byli od 2013 roku. Ich związek przetrwał 4 lata, a oficjalną przyczyną jego rozpadu jest to, że obydwoje mieli zbyt dużo obowiązków zawodowych. Joasia często przebywała w Polsce, gdzie jest jurorką programu „Top Model”, natomiast jej były mąż jest właścicielem bardzo znanych klubów w Stanach, a jego interesy i nocne życie nie pozwalały zbyt często im się widywać.


Od 2018 roku Krupa jest żoną Douglasa Nunesa.

Teraz wszystko wskazuje na to, że jej były nie zapomniał o niej do końca. Jak możemy zauważyć, nadal zdarza mu się komentować jej wpisy w social mediach. Pod opublikowanym przez jurorkę filmikiem z siłowni, na którym dumnie pokazuje swój ciążowy brzuszek, zamieścił komentarz, który niektórych fanów Joasi wprawił w zakłopotanie.


„Spróbuj ponownie przez pomyłkę skasować mój komentarz, a ujawnię całemu światu, że twój brzuch to tak naprawdę zasługa polskiego piwa”– napisał Romain Zago.


„Hahaha, nie polskiego piwa, tylko wódki”– odpisała mu z humorem Joasia.


Do tej wymiany zdań wtrącili się fani Krupy, którym nie spodobał się najwyraźniej sposób, w jaki Romain napisał do swojej byłej małżonki. Jedna z internautek pokusiła się o komentarz, który najwyraźniej dotarł do Zago.


„Ona nie chce od ciebie niczego, nie zwracaj na siebie w ten sposób uwagi, nie jest twoją dziewczyną”– napisała jedna z internautek.


Mężczyzna nie chcąc wywołać kłótni na profilu Joasi, zakończył tę wymianę zdań i zaznaczył, że wszystko to jedynie żarty.


„Gratuluję ponownie i oby tak dalej. My tylko żartujemy”– odpowiedział na zaczepki fanów Joasi.


Najwidoczniej pomimo rozwodu, Joasia i Romain nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach. Uczucie, które kiedyś ich łączyło wygasło, ale potrafią zachować zdrowy dystans i pomimo tego, że oboje są teraz w szczęśliwych związkach, pozostają w przyjacielskiej relacji!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry