Były partner Klaudii El Dursi pozuje z obecnym! Ich relacje zaskakują

28 lutego 2024
Przez: : M.J

Na profilu Klaudii El Dursi pojawiło się zaskakujące zdjęcie, na którym po raz pierwszy pokazała ojca swojego pierwszego syna. Zapewne niewiele osób wie, jakie relacje łączą prowadzącą “Hotel Paradise” z byłym partnerem. Okazuje się, że wraz z obecnym ukochanym i partnerką swojego eks tworzą kochającą się patchworkową rodzinę.

Klaudia El Dursi szturmem podbiła polski show-biznes. Nim została gospodynią “Hotelu Paradise” musiała bardzo postarać się o swoją pozycję w branży. Zdecydowanie zdobycie Złotego Biletu w programie “Top Model” jej w tym pomogło.

Prywatnie Klaudia to kochająca mama dwóch synów-Dawida i Jasia. Nie da się ukryć, że jej życie prywatne także budzi ciekawość jej fanów. 34-latka w pierwszą ciążę zaszła, gdy miała zaledwie 20 lat. Niedługo po przyjściu na świat jej pierwszego syna rozstała się z jego ojcem i nigdy nie ukrywała, że były to jedne z najcięższych chwil w jej życiu. Obecnie związana jest z Jackiem, który jest ojcem jej drugiego syna.

W niejednym wywiadzie El Dursi mówiła, że kontakty z jej pierwszym partnerem znacznie uległy pogorszeniu, kiedy ich związek się rozpadł. Teraz wiele wskazuje na to, że ten trudny czas już za nimi. Na dowód tych słów Klaudia opublikowała po raz pierwszy zdjęcie z partnerami, którzy wybrali się na wspólne wakacje.

Tak wygląda ojciec pierwszego dziecka El Dursi

Klaudia od kilku tygodni przebywa w Wietnamie, gdzie nagrywane są kolejne sezonu “Hotelu Paradise” . Często podczas pracy towarzyszą jej najbliżsi. Okazuje się, że jej obecny partner  i ojciec Jasia, spędził kilka dni w towarzystwie byłego partnera modelki, który jest ojcem jej 15-letniego syna Dawida.

Tymczasem w Singapurze. Jacy ojcowie, tacy synowie” – podpisała zdjęcie.

Synowie Klaudii El Dursi z ojcami.
Były partner Klaudii El Dursi pozuje z obecnym / fot. Instagram.

Mimo początkowych trudności cała rodzina Klaudii El Dursi potrafiła dojść do porozumienia. W wywiadzie, który udzieliła modelka portalowi Viva wszystko wyjaśniła.

„Nie wyobrażam sobie czasu wolnego, bez niego, bez jego partnerki. Każdy weekend niemalże spędzamy razem, każde święta, imprezy, wyjścia”

Zdradziła także, jak w tej sytuacji odnajduje się jej najstarszy syn. Okazuje się, że zarówno do biologicznego ojca, jak i do obecnego partnera swojej mamy zwraca się słowem “tato”.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej