Połącz się z nami

Cała PRAWDA o diecie Karoliny Szostak! Aż CIĘŻKO uwierzyć!

Zdrowie i dieta

Cała PRAWDA o diecie Karoliny Szostak! Aż CIĘŻKO uwierzyć!

Karolina Szostak to polska dziennikarka sportowa, reporterka i prezenterka telewizyjna. Wszyscy pamiętają ją z czasów, kiedy gwiazda mogła się pochwalić nieco większymi krągłościami niż teraz. W ostatnim czasie Karolina przeszła niesamowitą metamorfozę i nie przypomina siebie sprzed lat! A jak jej przemianę i dietę skomentował lekarz gwiazd, Krzysztof Gojdź? Zobaczcie!

Karolina Szostak bez dwóch zdań mogłaby stanąć w konkursie na metamorfozę roku i zapewne by go wygrała. Prezenterka schudła aż 30 kilogramów i najwidoczniej nie zamierza zaprzestawać na tym. Wciąż trzyma się diety i ćwiczy, a na każdym oficjalnym wyjściu wygląda wprost oszałamiająco! Jak to zrobiła i jak wygląda jej dieta? Krzysztof Gojdź zdradził kilka szczegółów o tym, co je Szostak!

Lekarz polskich gwiazd słynie ze swojej szczerości i czasami nieco dosadnych opinii. W wywiadzie z reporterką portalu „Jastrząb post” zażartował ze swojej bardzo dobrej koleżanki, Karoliny Szostak. W rozmowie wyznał, że prezenterka wcale nie unika wysokokalorycznych potraw i od czasu do czasu pozwoli sobie nieco zgrzeszyć.

„Zdradzę wam, że Karolina wczoraj zjadła sałatę z parmezanem – kaloryczną. Do tego zjadła mięsne danie meksykańskie i słodkiego naleśnika. Ja myślę, że wszystko miało minimum 1500 kalorii. Jak ona to spali? Ja nie wiem”– z uśmiechem na ustach zażartował Gojdź.

Zdradził również, jak wygląda na co dzień jadłospis Karoliny i jej dieta. Nie zapomniał nieco w żartach dogryźć swojej koleżance.

„Karolina zazwyczaj chodzi z tymi pudełkami swoimi, gdzie na śniadanie ma listek sałaty z czymś, na obiad ma dwa, czasami trzy listki sałaty okraszone jakąś oliwą. Na kolację znowu dwa listki albo jeden, no bo od trzech by utyła”.

Jego wypowiedź należy oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Reporterka na pewno nie żywi się tylko sałatą, ale trzeba przyznać, że jej spektakularna przemiana naprawdę jest godna podziwu. Nie raz pojawiły się już komentarze na temat tego, że Szostak powinna już odpuścić sobie dietę i odchudzanie, bo przestaje wyglądać zdrowo!

Pomimo wszystko, my serdecznie gratulujemy Karolinie silnej woli i samozaparcia, a Krzysztofowi poczucia humoru!

A Wy co sądzicie o metamorfozie Karoliny Szostak?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry