Połącz się z nami

Całuśni Wieniawa i Rozbicki pielęgnują uczucie! Cóż to za miłość…

wieniawa i rozbicki

Z życia gwiazd

Całuśni Wieniawa i Rozbicki pielęgnują uczucie! Cóż to za miłość…

Miłość Julki i Nikodema kwitnie. Jak się okazuje, zakochani wybrali się na kolejny urlop tym razem w polskie góry. Całuśni Wieniawa i Rozbicki pielęgnują uczucie!

Chociaż jeszcze do niedawno zarówno para nie chętnie pozowali do wspólnych zdjęć, dziś zarówno profil Julki, jak i Nikodema obfituje w ich romantyczne fotki.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to dziś jedna najgorętszych par polskiego show-biznesu. Mimo iż zakochani nie kryją już swojego uczucia i otwarcie mówią o swoim związku, jeszcze do niedawna Julia stroniła od ujawniania szczegółów ze swojego życia uczuciowego.

22-letnia aktorka ma za sobą kilka poważnych związków. Kilka lat temu Wieniawa związana była z Antkiem Królikowskim, a ich związek z wielkim zainteresowaniem śledziły media. Po niespodziewanym rozstaniu rok później aktorka zaczęła spotykać się z Alkiem Baronem. Chociaż wydawało się, że parę połączyło silne i trwałe uczucie, po kilku miesiącach Julka i muzyk zdecydowali się rozstać.

View this post on Instagram

A post shared by Nikodem Rozbicki (@nikodamn)

Całuśni Wieniawa i Rozbicki pielęgnują uczucie

Kilka miesięcy temu media zaczepy publikować pierwsze wspólne zdjęcia Julki i Nikodema, które sugerowały, że między nimi jest cos więcej niż zwykła przyjaźń. Mimo to dopiero niedawno Wieniawa i Rozbicki potwierdzili, że są para. Zakochani coraz chętnie publikują wspólne zdjęcia z życia codziennego i podróży.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki już nie ukrywają swojego uczucia – to pierwsze takie zdjęcie!

Julia i Nikodem zdecydowali się na kolejny wspólny wypad, tym razem w polskie, a fotki z morskiego oka oczywiście znalazły się na Instagramie młodej aktorki. Zobaczcie, jak kwitnie ich miłość. Całuśni Wieniawa i Rozbicki pielęgnują uczucie!

Obserwatorzy Julki zachwycali się wspólnymi zdjęciem zakochanych.

„Słodziaki pięknie”

„przy Nikodemie wyglądasz na naprawde zakochana i szczęśliwą. Bez udawania, tak po prostu widać że nadajecie na tych samych falach, z jedną wspólną energia.”

„Cudownie wyglądacie”

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami. Julce i Nikodemowi życzymy samych pięknych chwil i oczywiście czekamy na kolejne wspólne zdjęcia.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry