Caroline Derpienski zawalczy w MMA?! Federacja właśnie ją zaprezentowała!

26 października 2023
Przez: : B.Z

Caroline Derpienski zawalczy w MMA?! Celebrytka, o której w ostatnim czasie jest niezwykle głośno, pojawiła się na konferencji prasowej promującej galę Clout MMA 2. Derpienski wystąpiła tam w szczególnej roli, jako gość specjalny, siadając w centralnym punkcie sali. Czy jednak gwiazda rzeczywiście zmierzy się z kimś już niebawem w klatce, próbując swoich sił w formule MMA? Dostała już nawet pierwszą propozycję walki od znanej zawodniczki – jednej z Królowych Życia. Szczegóły poniżej.

Caroline Derpienski zawalczy w MMA?! Federacja właśnie ją zaprezentowała!

O Caroline Derpienski w ostatnich tygodniach jest bardzo głośno. Gwiazda była nawet gościem u Kuby Wojewódzkiego. Derpienski to modelka, a niedawno dużo mówiło się o organizowanych przez nią pokazach mody. Teraz influencerka niespodziewanie pojawiła się – a jakże – na konferencji gali freak fight.

Mianowicie, Caroline Derpienski zaprezentowano podczas drugiego panelu konferencji promującej galę Clout MMA 2. Jednakże, gwiazda póki co nie wystąpiła tam w roli zawodniczki, a… gościa specjalnego. Jej pojawienie się na konferencji wśród fanów freak fightów wzbudziło spore zaskoczenie. Niektórzy nie mieli nawet pojęcia, kim jest Derpienski. Na scenie gwiazda pojawiła się w asyście osobistych ochroniarzy. Poniżej można zobaczyć, jak przyjechała na całe wydarzenie:

ZOBACZ TAKŻE: “Kuchenne rewolucje” w Grudziądzu: “Bar Pierożek” to teraz “Ach! Pomidor!”. Magda Gessler miała trudne zadanie!

Caroline Derpianski stoczy walkę z Laluną? Na konferencji doszło do spięcia

Choć pytana przez prowadzących Derpienski nie chciała jasno odpowiedzieć, czy zamierza stoczyć walkę w Clout MMA – na konferencji doszło do jej spięcia z pewną zawodniczką. Okazała się nią Laluna, która mimo początkowej sympatii, w trakcie trwania programu była coraz bardziej zirytowana tym, co mówi Derpienski.

Ostatecznie doszło nawet do “face to face” Derpienski i Laluny. Wszystko można zobaczyć poniżej:

Czy uważacie, że walka z Laluną w ogóle miałaby sens? Oraz czy Caroline Derpienski rzeczywiście chciałaby wziąć udział w gali MMA celebrytów? Kogo byście widzieli w roli jej rywalki?

źródło: Twitter, YouTube, Clout MMA; foto: YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej