Połącz się z nami

Caroline Juchniewicz: [wiek, Love Island, czym się zajmuje?, Instagram]

Opisy gwiazd

Caroline Juchniewicz: [wiek, Love Island, czym się zajmuje?, Instagram]

Caroline Juchniewicz to nowa uczestniczka trzeciej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’, która może naprawdę namieszać w dotychczasowych parach. Jesteśmy przekonani, że wyspiarze nie na długo pozostaną odporni na jej wdzięki. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego tuz poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @carolinejuchniewicz

Caroline Juchniewicz: wiek

Okazuje się, że Caroline przyleciała do hiszpańskiej willi ,,Love Island. Wyspa miłości’’ aż z Kanady, gdzie na co dzień mieszka. Jednakże, mówi płynnie po polsku, co musi świadczyć o tym, że ma polskie korzenie. Ma 26 lat. Nie da się ukryć, że jej uroda może robić wrażenie. Jest piękną blondynką o nienagannej figurze, a charakteru dodają jej rozmieszczone na ciele tatuaże. Za swój największy sukces uważa ukończenie dobrego uniwersytetu w Stanach Zjednoczonych oraz założenie własnej firmy.

Caroline Juchniewicz: ,,Love Island. Wyspa miłości’’

Trzecie edycja programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ swoją premierę miała 28 lutego 2021 roku, oczywiście na antenie Telewizji Polsat. W związku z tym przez najbliższe tygodnie, telewidzowie będą mogli śledzi losy uczestników zamieszkałych w pięknej hiszpańskiej willi. Caroline to niewątpliwie jedna z dziewczyn, która może naprawdę namieszać, a tym samym zmobilizować wyspiarzy do walki o swoich dotychczasowych partnerów. Reakcja panów na jej wejście świadczy o tym, że nie są oni obojętni na jej wdzięki. Myślicie, że piękna Kanadyjka znajdzie swój ideał mężczyzny w ,,Love Island’’?

Caroline Juchniewicz: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że uczestniczka trzeciej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’ prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @carolinejuchniewicz.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry