Połącz się z nami

CCC zanotowało ogromne straty z powodu koronawirusa – właściciel zdradza szczegóły!

CCC zanotowało ogromne straty

Moda i uroda

CCC zanotowało ogromne straty z powodu koronawirusa – właściciel zdradza szczegóły!

Pandemia koronawirusa sieje coraz większe spustoszenie. Oprócz osób zarażonych i chorych, problemy odczuwają również przedsiębiorcy. Jedną z takich firm jest CCC, które zanotowało ogromne straty.

Na samym początku warto wspomnieć, że sytuacja w naszym kraju jak i na całym świecie jest śmiertelnie niebezpieczna. Aktualnie na całym świecie jest 1 275 856 osób zarażonych Covid-19, w tym 69 514 ofiary śmiertelne. Natomiast w Polsce odnotowano 4 102 przypadków koronawirusa, z czego 94 zmarło. Z powodu coraz bardziej rozprzestrzeniającej się pandemii, rząd wydał specjalne zakazy i nakazy. Z tego powodu wiele firm musiało zamknąć lub zawiesić swoją działalność. Niestety mnóstwo z nich ogłosiło również upadłość. Dotyczy to również branży obuwniczej – CCC zanotowało ogromne straty.

CCC zanotowało ogromne straty

CCC to jedna z najpopularniejszych sieci sklepów obuwniczych w Polsce. Ponadto była promowana przez wiele gwiazd, m.in. Anję Rubik, Annę Przybylską, a ostatnio przez Małgorzatę Kożuchowską. Kilka tygodni temu wprowadzono nowe przepisy, przez które sklepy odzieżowe jak i obuwnicze musiały zostać zamknięte. Z tego też powodu, obroty w marcu diametralnie spadły. Sytuacja sklepu CCC jest naprawdę dramatyczna.

Właściciel CCC – Dariusz Miłek w rozmowie z Business Insider powiedział:

Nie tniemy kosztów scyzorykiem, tylko siekierą. Dziś z powodu pandemii poruszamy się w trudnej do precyzyjnego przewidzenia rzeczywistości. Cały zespół jest jednak zdeterminowany, by wyjść z obecnej sytuacji silniejszym i powrócić na ścieżkę realizacji naszej strategii. To nie pierwszy nasz kryzys i zawsze CCC wychodziło z nich wzmocnione.

Warto również wspomnieć, że sklep wciąż prowadzi sprzedaż internetową. 2 tygodnie temu, CCC poinformowało:

#CCCrazemmożemywięcej 👊 #Zostańwdomu i pomagaj razem z nami w walce z koronawirusem! Dziś i jutro przekażemy 10zł ze sprzedaży każdej pary butów marki LASOCKI na wsparcie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu, który zapewnia miejsca do leczenia pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.”

CCC to jedna z największych film obuwniczych w Europie. Szacuje się, że przedsiębiorstwo sprzedaje w ciągu roku około 28 milionów par butów, a Dariusz Miłek (właściciel) zajmuje 11. miejsce w rankingu Najbogatszych Polaków. Szacuje się, że jego majątek jest warty blisko 3 miliardy złotych.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry