Połącz się z nami

Cena faworków od Magdy Gessler zwala z nóg! Ile kosztuje taka przyjemność?

News

Cena faworków od Magdy Gessler zwala z nóg! Ile kosztuje taka przyjemność?

Jakiś czas temu, w okresie Bożego Narodzenia głośno było o cenach potraw od Magdy Gessler, które pojawiają się na naszych wigilijnych stołach. Teraz ponownie ten temat wraca jak bumerang, lecz tym razem wszystko za sprawą faworków, które w jednej z restauracji Gessler zakupiła znana blogerka! Zobaczcie, ile trzeba zapłacić za tą przyjemność!Cena faworków od Magdy Gessler zwala z nóg!

Śmiało można powiedzieć, że Magda Gessler jest najbardziej znaną restauratorką w naszym kraju. Program Kuchenne Rewolucje, który od wielu już lat leci na naszych ekranach, niezmiennie cieszy się ogromną oglądalnością. Magda jest również prawdziwą kobietą biznesu. Jej restauracje porozsiewane są niemal po całej Polsce i niezmiernie zajmują wysokie miejsce w rankingach miejsc, które mogą pochwalić się pyszną i tradycyjną kuchnią.

Jednej z potraw, którą ma do zaproponowania warszawska restauracja Słodki-Słony Magdy Gessler, postanowiła spróbować znana blogerka Anna Skura. Wraz z córką wybrała się do tej popularnej knajpy, aby spróbować faworków. Jej komentarz po zakupie pudełka ze słodkościami odbił się szerokim echem w mediach. Ile w takim razie musimy za nie zapłacić? Zobaczcie!

Cena faworków od Magdy Gessler zwala z nóg!

Jak się okazuje, pudełko faworków od znanej restauratorki słono się ceni. Za opakowanie przyjdzie nam zapłacić 60 zł!

„Ja nie jestem w ogóle słodyczowa, więc się nie orientuję w cenach słodyczy. Przeżyłam zawał dopiero, jak zobaczyłam na rachunku, że takie pudełko faworków kosztuje 60 złotych. […] To jest jakaś masakra, więc od razu zadzwoniłam do mojej mamy, żeby mi upiekła”– powiedziała blogerka na swoim InstaStory.

Skura dodała również, że pomimo tak wygórowanej ceny faworki były bardzo dobre!

Źródło:
https://www.instagram.com/whatannawears/

Jak już wspominaliśmy nie jest to pierwszy raz, kiedy ceny produktów zakupionych od Gessler odbijają się tak szerokim echem w mediach. O komentarz w tej sprawie, jakiś czas temu, pokusiła się Lara Gessler, córka restauratorki, która zaznaczyła, że to właśnie produkt jest w tym wszystkim najważniejszy. Cały artykuł na ten temat przeczytacie TUTAJ!

TUTAJ możecie również zobaczyć, ile musielibyśmy wydać, jeżeli na naszym wigilijnym stole pojawiłyby się potrawy od samej Magdy Gessler!

Również uważacie, że cena faworków jest zbyt wygórowana?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry