Cennik detektywa Rutkowskiego. Tyle zapłacisz za śledzenie partnera, gdy podejrzewasz zdradę

19 października 2022
Przez: : obcas

Cennik detektywa Rutkowskiego. W niedawnej rozmowie w podcaście “WojewódzkiKędzierski” najpopularniejszy polski detektyw ujawnił dokładne ceny swoich usług, w zależności od tego, czego dotyczy zlecenie. Dzięki temu słuchacze dowiedzieli się, ile u Krzysztofa Rutkowskiego kosztuje choćby śledzenie drugiej połówki, gdy podejrzewamy zdradę. Niektóre z usług wydają się naprawdę drogie. Jak prezentują się konkretne kwoty? Zobaczcie sami! Szczegóły poniżej.

Cennik detektywa Rutkowskiego. Tyle zapłacisz za śledzenie partnera, gdy podejrzewasz zdradę

Krzysztof Rutkowski to bez dwóch zdań najpopularniejszy detektyw w Polsce. Znają go niemal wszyscy – zarówno dzięki sukcesom i angażowaniu się w medialne sprawy, jak i poprzez niebywale oryginalny, jedyny w swoim rodzaju wygląd. Detektyw Rutkowski niedawno był gościem w podcaście “WojewódzkiKędzierski”. Gwiazdor uchylił tam rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o ceny jego usług. Jak się okazuje, nie należą one do najtańszych. Klienci mają jednak gwarancję najwyższego poziomu zaangażowania i skuteczności działania.

O wszystkim pisze między innymi portal o2.pl. Jak się okazuje, dość sporo może kosztować rodzinę wynajęcie detektywa do pracy przy porwaniu dla okupu. W podcaście detektyw mówił:

Zazwyczaj porywani są bogaci ludzie, nikt biedaka i golasa nie zabiera, bo po co. Porwanie może kosztować około 10-15 tys. euro, którymi zaczynamy.

Zupełnie inaczej sprawa wygląda jednak w przypadku porwań rodzicielskich, gdzie ofiarami są dzieci. Tutaj o2.pl wspomina o tym, że wtedy detektyw decyduje się na zdecydowanie mniejszą stawkę:

Tę robotę musimy robić, bo pomagamy ludziom, czy ci ludzie mają pieniądze, czy nie mają pieniędzy.

Co natomiast w przypadku wynajęcia detektywa w celu ewentualnego udowodnienia zdrady partnera?

ZOBACZ TAKŻE: Nowy horror z klaunem. Ludzie w kinach mdleją i wymiotują. Będzie w Polsce

Podejrzewasz zdradę małżonka? Detektyw Rutkowski może się tym zająć. Nie jest tak drogo!

Serwis o2.pl pisząc o cenach usług detektywa Rutkowskiego, nie zapomniał o tym, ile trzeba zapłacić za śledzenie niewiernych partnerów. Gdy podejrzewa się, że małżonek dopuszcza się zdrady, ekipa Krzysztofa Rutkowskiego może się tym zająć. Śledzenie partnera lub partnerki to koszt około 2 tysięcy złotych. Czy to dużo?

źródło: o2.pl; foto: Facebook – Krzysztof Rutkowski Detektyw

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej