Ceny za bilety na koncert Sanah zbulwersowały jej fanów!

Słowa kluczowe:
biletysanahtrasa koncertowa
18 września 2022
Przez: : M.S.

Piosenkarka niebawem ruszy z kolejną trasą koncertową, jednak ceny za bilety są kolosalne. Fani Sanah są zbulwersowani, a organizatorzy wydali w tej kwestii oświadczenie.

Kariera Sanah

Sanah aktualnie jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Na polskim rynku muzycznym zasłynęła piosenką Szampan, która stała się jednym z największym hitów. Od tego czasu 25-latka wydała trzy albumy: Królowa Dram, Irenka oraz ostatnio wydana Uczta, do której Zuzia zaprosiła wielu znakomitych gości.

Trasa koncertowa Sanah

W czerwcu tego roku artystka zakończyła swoją spektakularną trasę koncertową promującą płytę Uczta. Bez wątpienia jej występy zrobiły na publiczności ogromne wrażenie. Jak się okazuje już niebawem Sanah wyruszy w kolejną trasę po naszym kraju. Koncerty 25-latki odbędą się mi.in. w Warszawie, we Wrocławiu oraz Gdańsku.

Na stronie organizatorów przedsięwzięcia pojawiła się informacja o trasie koncertowej młodej piosenkarki. Jak się okazuje Sanah szykuje dla swoich fanów prawdziwe widowisko. tym razem wraz z artystką na scenie pojawi się także 50-osobowa orkiestra oraz 30-osobowy chór.

Pół roku temu Sanah gościła Polskę na swojej Uczcie. Obfitość i wyjątkowość tych wydarzeń zaprocentowała niezaspokojonym głodem artystki i jej gości. Nie trzeba było więc czekać długo na euforyczną decyzję. Pora na poprawiny, a dokładniej BANKIET u Sanah. Jak to bywa na poprawinach, nogi zmęczone są od tańca, więc tym razem impreza będzie zasiadana. Nie zabraknie wytrawnej 50-osobowej orkiestry pod dyrekcją Przemysława Piotra oraz wykwintnego 30-osobowego chóru.

View this post on Instagram

A post shared by sanah (@sanahmusic)

O swojej trasie koncertowej poinformowała również Sanah. Zamieściła na swoim InstaStory informację o tym, co czeka jej fanów podczas występów:

Chór będzie wielki! Orkiestra przepiękna, dostojna. Dyrygent w pięknym fartuszku. Zaproszonych zapraszam do ubrania eleganckiego, jak na bankiet przystało, ojojoj. Klimat jaki zawsze mi się marzył: filharomoniowy!!! Proseko, wiadomka. Sanah, czyli ja, w bankietowej kiecy, takiej nie miałam jeszcze. Aranżacje eleganckie, jakich jeszcze nie było.” – zapewniła Sanah.

Fani zbulwersowani cenami biletów na koncert Sanah!

Jak się jednak okazuje, fani Sanah nie podeszli do tej informacji z wielkim entuzjazmem. Miłośnicy talentu 25-latki rozczarowali się bowiem cenami za bilety na jej koncerty. W sieci zawrzało, a internauci nie kryli oburzenia. Wielu sugerowało, że tyle pieniędzy nie kosztowały bilety na koncerty światowych gwiazd takich jak Ed Sheeran czy Coldplay:

“Szkoda, że te bilety na Sanah nie kosztują 1500 złotych

Chciałam kupić dla córek, ale jak zobaczyłam ceny, to stwierdziłam, że odpuszczam.

Sanah i bilety za 450 złotych to dla mnie lekki śmiech, takie gwiazdy jak Coldplay albo nawet Ed Sheeran miały tańsze bilety na koncerty na Stadionie Narodowym.

W związku z ogólnym oburzeniem fanów artystki głos w sprawie zdecydowali się zabrać organizatorzy przedsięwzięcia, którzy wyjaśnili, skąd takie ceny biletów:

Drodzy fani, ceny są adekwatne do całego przedsięwzięcia, które ma się odbyćZawiera ono wyjątkowy projekt z szeroko zakrojoną produkcją, w którą wchodzą między innymi specjalne efekty wizualne, 30-osobowy chór oraz 50-osobowa orkiestra. Przypominamy, że można również zapłacić metodą PayPo, czyli płatnością odroczoną.

Wybieracie się na koncert Sanah?

Źródło: Instagram Sanah

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej