Połącz się z nami

Cezary Pazura pierwszy raz POCHWALIŁ SIĘ śliczną córeczką! Do kogo podobna? Zobaczcie!

News

Cezary Pazura pierwszy raz POCHWALIŁ SIĘ śliczną córeczką! Do kogo podobna? Zobaczcie!

Cezary Pazura i jego żona Edyta to znane postaci w polskim show-biznesie, jednak oboje starają się chronić przed mediami spokoju swoich dzieci, nie pokazując ich twarzy na zdjęciach, które publikują w sieci. Tym razem aktor zrobił wyjątek i pochwalił się zdjęciem starszej córki Amelki. Dlaczego? Zobaczcie!

Cezary Pazura to aktor, który znany jest między innymi z takich już kultowych produkcji jak „Psy”, „Killer”, „Chłopaki nie płaczą” czy „Kariera Nikosia Dyzmy”. Ma za sobą wiele świetnych ról, a od jakiegoś czasu realizuje się również jako Stend Up-owiec, opowiadając prześmiewczo na swoich występach, na żywo, o otaczającej nas rzeczywistości.

Prywatnie aktor obecnie tworzy rodzinę z Edytą Pazurą, z którą ma trójkę dzieci: dwie córki dziesięcioletnią Amelie i roczną Ritę, oraz siedmioletniego syna Antoniego. Aktor ma także dorosłą- 30 letnią- córkę Anastazję z poprzedniego związku, która nawet próbuje swoich sił na szklanym ekranie idąc w ślady ojca.

Cezary wraz z żona pilnie strzegą prywatności swoich małych jeszcze dzieci, zasłaniając ich oblicza przed mediami. Chętnie chwali się tym że jest tatą, jednak twarzy dzieci nie pokazuje.

Ostatnio świętował pierwsze urodziny swojej najmłodszej córki Rity, która przyszła na świat 1 czerwca 2018 roku. Tak napisał pokazując jedynie profil dziewczynki:

„Mój Najukochańszy Prezent na Dzień Dziecka ma już rok! HAPPY BIRTHDAY RITA. P.S. Dziękuję Ci Edytko. Uczyniłaś mnie najszczęśliwszym facetem we wszechświecie”

Teraz zdecydował się pokazać twarz swojej starszej córki, w odpowiedzi na jej pytanie, czy się jej wstydzi?Miał również ku temu inną szczególna okazję, Amelia obchodziła właśnie wczoraj- 25 czerwca- swoje dziesiąte urodziny. Tak napisał pod zdjęciem:

„Moja Gwiazda kończy dziś 10 lat! Ciągle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem? „Wstydzisz się mnie tato?” Właśnie , że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10. urodziny! Tatuś.”

źródło: https://www.instagram.com/p/BzIFNY_iO9a/?utm_source=ig_embed

Śliczna dziewczynka, która ma coś w oczach ze znanego taty, nie sadzicie? A do kogo podobna oceńcie sami!  

My dołączamy się do życzeń dla Amelki, a Edycie i Cezaremu gratulujemy wspaniałych dzieci. Liczymy na to, że kiedyś pokażą nam się całą rodziną w komplecie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry