Połącz się z nami

Cezary Pazura pokazał córkę! Mała Rita jest słodka!

News

Cezary Pazura pokazał córkę! Mała Rita jest słodka!

Aktor pochwalił się w sieci zdjęciem najmłodszej pociechy. Cezary Pazura pokazał córkę i jest naprawdę urocza.

Historia miłości Cezarego Pazury z obecną żoną Edyta sięga już13 lat. Jak sami wielokrotnie przyznawali poznali się się w pociągu i od razu się sobą zauroczyli. Choć wydawać by się mogło, że relacja z 26-letnia różnicą wieku ma małe szanse na przetrwanie, to nic bardziej mylnego! To musiała być miłość od pierwszego spojrzenia. Edyta miała wówczas 19 lat i była studentką, która zmierzała pociągiem do Warszawy. Jak przyznała żona Czarka kiedyś w wywiadzie dla Vivy:

Wiedziałam, że będzie ciężko. Weszłam w związek nieszablonowy, odbiegający od przyjętej powszechnie reguły budowania relacji kobieta-mężczyzna już od czasów liceum. – tłumaczyła dla Vivy

Para w któtkim czasie od poznania się wzięła ślub i doczekała się małej gromadki dzieci. 10-letnia Amelia, 7-letni Antoś oraz roczna Rita to oczka w głowie dumnego taty.

Cezary Pazura pokazał córkę i to nie pierwszy raz!

Chociaż Pazurowie zawsze pilnie strzegli swojej prywatności i nie pokazywali w mediach twarzy swoich dzieci, już w tym roku Cezary pierwszy raz zrobił wyjątek w dniu urodzin najstarszej, Amelki. Tak wtedy tłumaczył swoją decyzję;

Moja Gwiazda kończy dziś 10 lat! Ciągle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem? „Wstydzisz się mnie tato?” Właśnie , że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10. urodziny! Tatuś.”

Cezary Pazura najwyraźniej podtrzymuje swoją decyzję o pokazywaniu twarzy swoich pociech, bo kolejny raz pokazał swoją córeczkę, tym razem najmłodszą Ritę. Wspólne selfie opatrzył refleksyjnym wpisem:

Zawsze się ze mnie śmiali, gdy zakładałem kapelusz. Rita to już kolejne pokolenie! Pierwszy raz, gdy przymierzałem kapelusz ojca, tata powiedział, że wyglądam ślicznie – jak Jiri Korn, czechosłowacki piosenkarz. Dla mojego pokolenia kochającego Pink Floyd i Led Zeppelin ewidentny symbol obciachu. Teraz wyglądam równie dobrze. Widać po reakcji dziecka – napisał na Instagramie.

Musimy przyznać, że mała Rita jest wyjątkowo urocza. Jak sądzicie do którego z rodziców bardziej podobna?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry