Chajzer i Ohme świętują “Międzynarodowy dzień życzliwości oraz pracowników socjalnych”!

21 listopada 2019
Przez: : J.J

Chajzer i Ohme świętują “Międzynarodowy dzień życzliwości oraz pracowników socjalnych”! Zwracając uwagę społeczeństwu na ten dzień, para prowadzących pokusiła się na zabawny wpis! 

View this post on Instagram

A post shared by Gosia Ohme (@gosiaohme)

Filip Chajzer wraz z Małgorzatą Ohme od pewnego czasu debiutują jako prowadzący “Dzień Dobry TVN”. Ich poprzednikami byli Magdalena Mołek oraz Marin Meller, jednakże ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich poprzedni duet zrezygnował ze swojej funkcji.

Chajzer i Ohme nie od razu pozyskali serca widzów. Po ich pierwszym występie pojawiło się wiele komentarzy. Zdania ludzi zostały bardzo podzielone. Jedni zachwycili się energią Chajzera i Ohme, inni natomiast zarzucili im zbytnie wchodzenie sobie w słowa, za mocną gestykulację i sztuczną teatralność.

Filip Chajzer często zapowiada odcinki dzień przed za pomocą swojego profilu na Instagramie. Oczywiście towarzyszy temu niemała dawka humoru. Nic w tym dziwnego, jak już niejednokrotnie zwracaliśmy Wam uwagę na fakt, że Chajzer należy do grona najzabawniejszych dziennikarzy polskich. Jego posty poprawiają humor niejednemu ponurakowi. Oryginalne posty niejednokrotnie udowadniały, że wyobraźnia mężczyzny nie zna granic.

Chajzer i Ohme świętują “Międzynarodowy dzień życzliwości oraz pracowników socjalnych”!

Filip Chajzer i  Małgorzata Ohme często poruszają tematy ważne i bardzo istotne. Często też zwracają uwagę społeczności na święta, które obecnie są obchodzone, a o którym niewiele z nas pamięta. Tak stało się i tym razem! Małgorzata i Ohme w najnowszym wpisie Chajzera pozują w studiu Dzień Dobry TVN. Towarzyszy im dwójka chłopców, innej narodowości. Cała czwórka przybrała oryginalne pozy. Zdjęcie to powstało, by uczcić międzynarodowy dzień życzliwości oraz pracowników socjalnych. Chajzer pożyczył wszystkim gajzeru endorfin:

“MOC ENERGIA KOFEINA ⚡️⚡️⚡️ w międzynarodowy dzień życzliwości oraz pracowników socjalnych życzymy Wam gejzera endorfin 🌋🔥💥✨ jesteście z nami? @dziendobrytvn do 11:00 👊”

My pomimo wszystkich pierwszych złych uwag w kierunku pary życzymy Filipowi oraz Małgorzacie by ich energia nie słabła, a gajzer endorfin utrzymywał się w prowadzących co ranka!

Jak podoba się Wam najnowszy wpis Chajzera?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej