Połącz się z nami

Chajzer po raz kolejny prowokuje! „Niech wystrzeli gejzer bieli”!

News

Chajzer po raz kolejny prowokuje! „Niech wystrzeli gejzer bieli”!

Chajzer po raz kolejny prowokuje! Filip po raz kolejny podzielił społeczeństwo. W bardzo kontrowersyjny, ale jakże oryginalny sposób ogłosił wyniku konkursu! Musicie to zobaczyć!

Filip Chajzer wraz z upływem czasu coraz bardziej zaskakuje. Co bądź dodaje zabawne posty, które niektórych rozwalają na łopatki, innych zaś bulwersują.

Dziennikarz dodaje również takie posty, które stają się hitem Internetu, między innymi ten, kiedy podzielił się zdjęciem z młodzieńczych lat. Mały Chajzer na jednej z bułgraskich plaż, w modnej wtedy grzywce i kolorowych slipach wzruszył fanów – zobaczcie TUTAJ. Kolejnym postem, który rozbawił fanów był post Chajzera o lekcji Jogi, na które wybrał się z kolegą. Zajęcia jednak były pierwszymi i zarówno ostatnimi, kiedy okazało się, że znajomy przyjmując „pozycję złamanej pałki” puścił przypadkowo „bąka wysyłkowego” – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Parę dni temu Chajzerów dwóch ogłosiło przed światem swój nowy wynalazek, którym jest proszek i płyn do prania – „Mr. Ziggi”!
Oczywiście proszek reklamuje ojciec Chajzera – Zygmunt Chajzer, który znany jest ze swojego jakże kultowego programu „Idź na całość”!
Chajzer nie omieszkał przy okazji premiery swojego nowego proszku zorganizować konkurs. W składzie jury zasiadł on sam, ojciec Zygmunt i kot ZONK.
Do wygrania była pralka, którą Zygmunt mógł wnieść osobiście do domu i zapas Ziggiego na cały rok. Zadanie by wygrać konkurs – zrobić jak najlepsze zdjęcie z proszkiem albo płynem:

PAPÁ DE LA PAPEL ? Zainspirowany kartonowym Zygmuntem z Lidla ogłaszam konkurs na najlepsze zdjęcie z proszkiem albo płynem Mr. ZIGGI @mrziggiofficial ? do wygrania pralka (ojciec wnosi tylko na parter?) i zapas Ziggiego na cały rok ??? W składzie komisji jury – Zygmunt, Filip i kot ZONK ? PS. O ile w @lidlpolska jeszcze coś zostało ? zdjęcia do konkursu trzeba ohasztagować #piorewziggi #nowywymiarprania #mrziggiofficial”

Chajzer po raz kolejny prowokuje!

Parę chwil temu Chajzer ogłosił wyniki. Oczywiście w bardzo oryginalny sposób i z wielką dawką humoru.

„A mówił, że bielsze nie będzie ? ach ten
#MRZIGGI ❤️ @agnieszkamogilewska GRATULUJĘ ? Wygrywasz pralkę i zapas ZIGGIEGO na cały rok ? NIECH WYSTRZELI GEJZER BIELI ? ??? Jak wasze wrażenia z prania? ??? @mrziggiofficial #nowywymiarprania”

Na zdjęciu widnieje roznegliżowana kobieta, którą zasłania jedynie proszek „Ziggi white”!
Fani w większej części zachwycili się nowym postem Filipa, komplementując wybrane zdjęcie.
Oczywiście znaleźli się również tacy, którzy stwierdzili, że to, co robi Filip jest „obrzydliwe”. Po raz kolejny zarzucono mu seksizm – tak jak ostatnio gdy dodał zabawny filmik z siłowni – zobaczcie TUTAJ!

Kontrowersyjny tekst „Niech wystrzeli gejzer bieli” miało być zapewne tylko żartem ze strony dziennikarza, a nie miało na celu nikogo urazić.

Czy podoba się Wam najnowszy post Filipa? My jesteśmy pod wrażeniem jego oryginalnego poczucia humoru!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry