Chajzer pokazał zdjęcia ze studniówki! Fani pełni zachwytu!

9 stycznia 2020
Przez: : J.J

Filip Chajzer podzielił się zdjęciem wykonany kilkanaście lat temu, podczas studniówkowej nocy. Jak prezentował się wówczas mężczyzna? Musicie to zobaczyć!Chajzer pokazał zdjęcia ze studniówki!

Chajzer pokazał zdjęcia ze studniówki! Fani pełni zachwytu!

Filip Chajzer jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Co bądź dzieli się przeróżnymi fotografiami, które chętnie oglądają i komentują liczni obserwatorzy. Profil na Instagramie mężczyzny śledzi ogromna ilość fanów Filipa, bo aż blisko 740 tysięcy! Na profilu mężczyzny nie ma nudy – Chajzer dzieli się zdjęciami zarówno wykonanymi podczas pracy, jak i z życia codziennego. Zazwyczaj fotografie te opatrzone są humorystycznym opisem, który rozwesela do łez.

Chajzer lubi też wspominać swoją przeszłość. Najwięksi jego fani pamiętają zapewne zdjęcie małego Filipa na jednej z bułgarskich plaż. Uroczy Chajzer z dzieciństwa rozczulił fanów swoją oryginalną, ale jakże modną fryzurą oraz niebanalnym ubiorem – więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Dziennikarz niejednokrotnie dodawał też swoje zdjęcia z lat młodzieńczych. Młody Chajzer sam śmieje się ze swojego dawnego wyglądu – nic w tym dziwnego, nastoletni Filip z okrągłą buzią nie przypomina obecnego siebie.

Chajzer pokazał zdjęcia ze studniówki! Fani pełni zachwytu!

Filip po raz kolejny postanowił pochwalić się swoim zdjęciem z przeszłości. Tym razem padło na zdjęcie ze studniówki wykonane w 2003 roku, czyli 17 lat temu! Chajzer przy okazji przyznał, że był wówczas „szychą w samorządzie” i pozdrowił swoją koleżankę z pary:

“Wydawczyni z @dziendobrytvn poprosiła mnie i @gosiaohme o znalezienie zdjęć ze studniówki bo taki będziemy mieli temat w studiu 📺 i tak oto złapałem się za głowę… To już 17 lat 🙈🙈🙈 Ściskam mocno moją przepiękną partnerkę z pierwszej pary 🌹Co robiłem na froncie Poloneza?🤔Byłem szychą z samorządu 😂 wybory wygrałem obiecując keczap do kanapek 🥪🥪🥪”

Fani jak zwykle rozbawili się zdjęciem Chajzera i zabawnym opisem. W komentarzach oddali temu głos:

“Nic a nic się nie zmieniłeś 😂 Piękny i młody”

“Noo fryzura niczego sobie😜😜🤣 🙈a Filip wciąż taki sam😉😉”

“Ma Pan syndrom Ibisza!”

“Ale fryzura na sołtysa wymiata 🤣🤣👌”

My jak zwykle jesteśmy zachwyceni zdjęciem Chajzera z dawnych lat! A Wy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej