Chajzer pokazał zdjęcie z siostrą! Każde rodzeństwo to zrozumie!

24 stycznia 2020
Przez: : J.J

Filip Chajzer przebywa obecnie na zasłużonym urlopie. Z tej okazji podzielił się zdjęciem z siostrą. Prawdziwe kochające się rodzeństwo? Przekonajcie się! Chajzer pokazał zdjęcie z siostrą!

https://www.instagram.com/p/B6z-70QlZkw/

Filip Chajzer to jeden z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy w naszym kraju. Jego specyficzne poczucie humoru często dzieli polskie społeczeństwo, na tych, którzy zarzucają mu zbyt ordynarne zachowanie i nieprzemyślane żarty oraz na takich, którzy pokochali żarty Chajzera i rozumieją jego oryginalny humor.

Chajzer pewien czas temu naraził się społeczeństwu, kiedy podczas jednego z odcinków “Dzień Dobry TVN” zaczął udawać atak paniki. Chajzer nie przemyślawszy swojego zachowania naraził się na wielki hejt ludzi. Jego zachowanie skomentowała szeroko Dorota Szelągowska – o tym możecie przeczytać TUTAJ! Choć Filip wydał oficjalne przeprosiny i zapewnił, że swoim zachowaniem nie miał zamiaru nikogo urazić, spotkał się z bardzo okropnymi komentarzami skierowanymi w jego stronę.

Chajzer pokazał zdjęcie z siostrą! Każde rodzeństwo to zrozumie!

Filip, jak wiele innych polskich gwiazd, postanowił wraz z początkiem Nowego Roku udać się na urlop. Na najnowszym zdjęciu pozuje w basenie, na tle palm. Dziennikarzowi towarzyszy siostra. Filip podpisał zdjęcie:

“Z cyklu “selfie z siostrą” 🙈”

Czy to standardowe selfie? Oczywiście nie! Jak na Chajzera przystało, prezenter po raz kolejny zaskoczył fanów bowiem pozuje z siostrą, a dokładniej jej ręką, która ułożona jest w znanym i bardzo kontrowersyjnym geście.

Oczywiście każdy z nas, kto ma rodzeństwo zrozumie żart siostry Chajzera. Nie ma to, jak kochające się rodzeństwo!

https://www.instagram.com/p/B7qdjfLlyXO/

Fanów bardzo rozbawiła fotografia Filipa z siostrą i od razu zwrócili uwagę na to, że w ich rodzinie również zdarzały się podobne sytuacje:

“To tak z miłości pokazała 😁”

“😎norma”

“Grunt to siostra z genem życia 💪🤣”

“Hahahaha 😂😂😂😂 grunt to rodzinka 😂😂😂😂”

“😅😅👌 W rodzeństwie siła 😅😅”

“Mistrzyni drugiego planu 😂nie znam a już lubię 🙂”

Filip jednak nie pozostał dłużny i postanowił odwdzięczyć się tym samym, a przy okazji pokazał swoją siostrę, która trzeba przyznać jest prawdziwą pięknością!

Co uważacie o selfie Filipa z siostrą? U Was też takie się zdarzały?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej