Chajzer w nowej fryzurze! Co za zmiana!

18 maja 2020
Przez: : J.J

Filip Chajzer przeszedł ogromną metamorfozę na przełomie lat. Dziś bardzo dba o swój wygląd – sporo schudł i popracował nad wyglądem. Od ostatniego czasu, jak większość mężczyzn bardzo ubolewał nad swoja fryzurą z racji zamkniętych salonów fryzjerskich. W końcu nadszedł dzień, w którym mógł to zmienić! Na najnowszym zdjęciu Filip zaprezentował się w nowej fryzurze, która bardzo spodobała się fanom! Zobaczcie! Chajzer w nowej fryzurze!

Filip Chajzer to polski prezenter radiowy i telewizyjny, który pracę dziennikarza rozpoczynał jako redaktor „Super Expressu”, „Życia Warszawy” i „Newsweeka”. Od maja 2011 roku pracuje jako reporter w programie śniadaniowym “Dzień Dobry TVN”. Chajzera widzieliśmy również w roli prowadzącego licznych programów telewizyjnych, takich jak: “Mali giganci”“Dom marzeń”, a także “Hipnoza”, ponadto współprowadził reaktywowane po latach reality show – “Big Brother Nocą”.

Filip to bardzo oryginalna osobowość w świecie polskiego show-biznesu. Poczucie humoru Filipa wzbudza jednak sporo kontrowersji wśród polskiego społeczeństwa. Nie zawsze jego żarty są odczytywane tak, jak by chciał tego mężczyzna. Niemniej jednak Chajzer posiada rzeszę fanów, którzy z chęcią śledzą jego życie w mediach społecznościowych!

Chajzer w nowej fryzurze! Co za zmiana!

Filip jest bardzo aktywny na swoim Instagramie. Co bądź udostępnia przeróżne zdjęcia, którym towarzyszy często zabawny opis. Chętnie również nagrywa filmiki na swoim InstaStory. Fani, którzy zaglądają na profil Filipa ( a jest ich spora ilość osób, bo aż 772 tysięcy), mieli możliwość zobaczyć dziś, dziennikarza po małej metamorfozie. Jak się okazuje, Chajzer postanowił skorzystać z otwartych w pierwszym dniu salonów fryzjerskich i zmienił swoją fryzurę, na co czekał od dłuższego czasu! Zdjęcie skomentował krótko:

“Odmrożony❄️”

Fani bardzo skomplementowali jego nową fryzurę:

“Uuuu jaka fryzurka 👍😘”

“Mucha nie siada 😁😂”

“❤️❤️❤️❤️WOW❤️❤️”

“Chyba trochę chłodno się zrobiło 🙊🙈hihi. Odmrażanie udane 🙌😁”

“A kto tu przyszedl taki ladny odgruzowany? Noo👌”

A Wam, jak podoba się nowa fryzura Filipa Chajzera? Nam również, jak jego fanom bardzo przypadła do gustu!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej