Channing Tatum nie kryje już swojego uczucia do Jessie J ! Romantyczne wyznanie aktora!

Słowa kluczowe:
channing tatumjessie j
2 kwietnia 2019
Przez: : M.S.

Piosenkarka Jessie J  kilka dni temu obchodziła swoje 31 urodziny, z tej okazji Channing Tatum za pośrednictwem Instagrama złożył ukochanej piękne życzenia.

https://www.instagram.com/p/BbNJVVRBrb9/

Channing Tatum całkiem niedawno zakończył swoje małżeństwo z Jenną Dewan. Para poznała się na planie filmu “Step up- Taniec Zmysłów”. Od tej pory tworzyli szczęśliwy związek, później małżeństwo. Doczekali się córeczki Everly. W kwietniu ubiegłego roku, po 9 latach małżeństwa, para oficjalnie ogłosiła rozstanie.

Niedługo po tym spekulowano, że aktor spotyka się ze znaną piosenkarką Jessie J. Para nie komentowała plotek. Jednak Channing zdradził się domyślnym fanom, kiedy w listopadzie na swoim Instagramie skomentował londyński występ Jessie.

Para od jakiegoś czasu tworzy związek, jednak nie obnosi się z tym faktem. Ich wyznania ograniczały się do wzajemnie komentowanych postów w mediach społecznościowych. Do teraz !!!

Aktor zdecydował się na szczere zwierzenie, a wszystko to za sprawą przypadających 27 marca urodzin Jessie. Tatum zamieścił na swoim Instagramie tajemnicze czarno-białe zdjęcie piosenkarki z romantycznym wpisem:

„Życzę ci najszczęśliwszego dnia pełnego światła i miłości. Przyszłaś i rozpaliłaś ten świat, właśnie tego dnia. Pobłogosławiłaś nasze oczy, nasze uszy, nasze serca i nasze życie. Dziękuję ci za bycie sobą. Jesteś taka wyjątkowa. Wszystkiego najlepszego, kochanie.”

Zakochana para do tej pory nie pokazała się oficjalnie razem.

Zatem,  czekamy na wspólną „ściankę” i życzymy powodzenia !

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz