Chcesz wrócić do byłego partnera? Te porady mogą Ci w tym pomóc!

Słowa kluczowe:
partnerpowrótpsychologia
14 maja 2022
Przez: : M.S.

Rozstanie to dla wielu bardzo ciężki czas i często nie jest to decyzja obu stron. Często zdarza się, że jedna z nich nie chce się rozstawać, a po czasie bardzo tęskni za swoim byłym partnerem. Jak odzyskać swoją miłość?

Masz za sobą ciężkie rozstanie i to nie ty podjęłaś decyzję o odejściu. Tak naprawdę nie przestałaś kochać swojego byłego i wciąż nie możesz o nim zapomnieć. Jedyne o czym marzysz, to o wspólnie spędzonych chwilach i odzyskaniu swojej miłości. Te sposoby mogą pomóc Ci osiągnąć cel!

Bardzo ważnym aspektem jest przemyślenie tego, dlaczego tak bardzo pragniesz wrócić do swojego byłego partnera i co doprowadziło do Waszego rozstania. Kolejnym krokiem jest analiza związku, przypomnienie sobie nie tylko tych dobrych chwil, ale przede wszystkim kłótni, nieporozumień i sporów , a także zastanowienie się nad tym, czy tym razem może być lepiej. Jeśli po tych przemyśleniach nadal będziesz uważała, że warto “wejść po raz drugi do tej samej rzeki”, to działaj!

Nie kontaktuj się

Na początku dobrym rozwiązaniem jest zerwanie wszelkich kontaktów ze swoim byłym partnerem. Daje to czas na przemyślenie i ostudzenie emocji związanych z rozstaniem. Pamiętaj, żeby nie dzwonić, nie pisać i nie przebywać w tych samych miejscach, co Twój były ukochany. Jest to idealny czas, w którym będzie miał okazję zatęsknić za Tobą.

Pomyśl o sobie

Po przejściu pierwszej fazy i oswojeniu się z rozstaniem nadszedł czas dla Ciebie. Pomyśl o sobie i swoim samorozwoju, odnów kontakty, które zerwałaś przez związek. Zacznij spotykać się z ludźmi i postaw na rozwijanie swoich pasji. Być może w tej fazie uznasz, że już nie potrzebujesz swojego partnera i wcale za nim nie tęsknisz.

Miłość
Związek

Odnów kontakt

Gdy jednak nadal będziesz myślała o powrocie do swojego byłego kochanego, dłużej nie zwklekaj i nawiąż z nim kontakt. Być może będzie tak, że do tego czasu to on zdecyduje się do Ciebie odezwać, jednak, gdy do tego nie dojdzie, to odważ się do niego napisać bądź zadzwonić i dowiedz się, co u niego słychać. Sama także opowiedz mu o sobie, o tym co teraz robisz, jak się zmieniłaś. Nie przyznawaj mu się do tego, że nadal za nim tęsknisz. Pozwól, by to on uznał, że nadal za Tobą tęskni i chce Cię odzyskać.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz