Chiński gigant odzieżowy otwiera sklep w Polsce! Ograniczony czas zakupów!

Słowa kluczowe:
modasheinsklep stacjonarny
14 maja 2024
Przez: : M.J

Znana chińska marka odzieżowa Shein wprowadza do Polski swój pierwszy sklep typu pop-up. Miejsce to będzie dostępne tylko przez krótki czas, od 17 do 22 maja 2024 roku, w Galerii Młociny w Warszawie. W tym czasie klienci będą mieli okazję osobiście przeglądać i kupować produkty z najnowszej letniej kolekcji.

Czym jest Shein pop-up?

Podczas trwania pop-up store zaplanowano różne atrakcje, w tym porady stylistów oraz spotkania z influencerami.

 “Cieszymy się, że możemy otworzyć nasz pierwszy sklep w Polsce i umożliwić klientom bezpośredni kontakt z naszymi produktami. Dzięki temu krokowi dążymy do demokratyzacji mody na rynku europejskim” – komentuje Marion Bouchut, dyrektorka komunikacji na rynek europejski.

 Dodaje także, że jednym z celów firmy jest zapewnienie dostępu do modnych ubrań przy minimalnych barierach finansowych.

Shein podbija europejski rynek odzieżowy

Shein, założony w 2008 roku w Nanjing przez Chrisa Xu i pierwotnie znany jako SheInside. Jest to globalny gracz na rynku odzieżowym, który specjalizuje się w szybkiej modzie. Marka oferuje szeroki asortyment odzieży, akcesoriów i obuwia dla różnych grup wiekowych oraz produkty do domu, dostępne online. Dzięki dynamicznemu reagowaniu na zmieniające się trendy i wprowadzaniu nowych produktów każdego tygodnia, Shein przyciąga głównie młodszych konsumentów swoją atrakcyjną cenowo ofertą.

Kontrowersje związane z Shein

Mimo swojej popularności, Shein spotyka się z krytyką odnośnie do standardów etycznych, takich jak warunki pracy, zrównoważony rozwój, a także praw autorskich. Firma była oskarżana o promowanie kultury przemijania w modzie. To budzi zaniepokojenie związane z nadmiernym konsumpcjonizmem i jego wpływem na środowisko. Problematyka ta obejmuje również zarzuty o plagiat i naruszenia praw własności intelektualnej. To wywołało wiele debat na temat odpowiedzialności etycznej w branży.

ZOBACZ TAKŻE: Totalne promocje w ACTION! Takich cen jeszcze nie było!

W otwierającym się sklepie Shein w Warszawie, klienci będą mieli jedyną okazję, aby na żywo zobaczyć i przetestować produkty marki, które zazwyczaj są dostępne tylko online.

Źródło: kobieceinspiracje.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej